banner556

Rizeli yarışmacı Dilara Türüt Masterchef'e damga vurdu

Masterchef Türkiye'ye katılan Rizeli yarışmacı Dilara Türüt, finale kalsa da yarışmadan çekildi. Adımı daha fazla düşürmeye gerek yok diyen yarışmacı Masterchef'ten ayrıldı

Dizi - Film - TV 14.08.2020, 08:43

MasterChef Türkiye'nin final turuna kalan Dilara Türüt, yarışmadan çekilme kararı aldı. "Burası kurtlar sofrası, ben meslekte ilerlemek istiyorum ama kendi adımı daha fazla düşürmeye gerek yok" diyen Türüt, gözyaşları içinde yarışmaya veda etti.

Hafta başından bu yana verilen yemekleri istediği gibi yapamayan Dilara Türüt, dün akşam yayınlanan bölümde de ikinci tura kalamayınca radikal bir karar aldı. MasterChef'te bir ilk yaşandı ve Dilara yarışmadan çekilmek istediğini belirtti. Mutfak bilgisinin yarışmaya yetmediğini ve yeniden hazırlanıp gelmek istediğini belirten Dilara, "Şefim ben daha fazla devam etmek istemiyorum. Ben bu meslekte ilerlemek istiyorum ama kendi adımı daha da fazla düşürmeden, sizin de izniniz olursa devam etmek istemiyorum. Kurtlar sofrası burası. Hem mutfak bilgim, hem de duygusal olarak kendimi geliştirip öyle gelmek gerekiyormuş. Kendimi daha iyi geliştirip daha sonra tekrar karşınıza çıkacağım" dedi.

Dilara'nın ayrılmak istemesinin üzerine stüdyoda duygusal anlar yaşandı. Dilara konuşma esnasında gözyaşlarına hakim olamayınca yarışmacılar da zor anlar yaşadı. Final turuna kalan Kayhan ise arkadaşının ardından dakikalarca gözyaşı döktü. Şef Mehmet Yalçınkaya ise, "Normalde biz kesinlikle buna müsaade etmeyiz, bizim kurallarımız var. Ama eleme turlarında olduğumuz için senin tercihin. Önünde uzun bir yol var" dedi.

Rizeli yarışmacı Dilara Türüt Masterchef'e damga vurdu

Yorumlar (2)
İLKER TÜRK 6 ay önce
karadeniz lehçesiyle konuşup yarışmayı kazanacağını sanan yemek yapmaktan haberi olmayan yeteneksizin tekiydi zaten iyi olmuş. bu çıkınca kanal değiştiriyordum...
murat başkan 6 ay önce
karadeniz mutfağı ve aşçılık .. başarısızlığa kılıf aramış. görev verilen hiç bir yemeği duymadım diyorsan orda işin yok..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@