banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Payitaht Abdulhamid'e yeni oyuncular kimler? Halid Halid ve Zeynep geliyor...

Payitaht Abdulhamid'in yeni sezon fragmanlarının yayınlanmasının ardın gözler diziye yeni katılacak oyunculara çevrildi

Dizi - Film - TV 16.09.2018, 11:55 16.09.2018, 13:12
Payitaht Abdulhamid'e yeni oyuncular kimler? Halid Halid ve Zeynep geliyor...

TRT'de yayınlanan Payitaht Abdulhamit dizisinin Eylül'de yayınlanacağının açıklamasının ardından gözler dizide oynayacak oyunculara çevrildi.

Dizinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan görselde diziye "Halid Halid" ve "Zeynep" adlı iki karakter dahil oluyor... 

Dizide "Halid Halid" karakterini ünlü oyuncu Gürkan Uygur canlandırırken, Zeynep karakterini ise Sedef Avcı canlandıracak. Bu oyuncuların yanı sıra ekranların sevilen oyuncularından Güven Kıraç, Hakan Yufkacıgil, Başak Daşman, Berke Üzrek ve Suavi Eren gibi deneyimli isimler de dizinin yeni sezonunda rol alacaklar.

Gürkan Uygur Kimdir?

Lise yıllarında tiyatro ile tanışan Uygur, 1990'larda amatör olarak tiyatroya başladı.Dormen Tiyatrosu'nda eğitim alan oyuncu 1996'da ise dizilerde yer almaya başladı. Tatlı Kaçıklar, Böyle Mi Olacaktı?, Yedi Numara, Deli Yürek, Şapkadan Babam Çıktı adlı dizilerde rol alırken oyunculuk üzerine asıl patlamasını Kurtalr Vadisi dizinde "Memati" karakteri ile yaptı. Bu dizide yaklaşık 10 yıl geçiren oyuncu, ardın Muhteşem Yüzyıl ve Kaçak gibi dizilerde de rol aldı.

Sedef Avcı kimdir?

1982 yılında İstanbul'da doğan Avcı, 4 yaşında başladığı baleyi 8 sene boyunca sürdürdü. Kocaeli Ünivesitesi Çalışma Ekonomisi mezunu olan başarılı oyuncu İpek Bilgin'den oyunculuk dersleri aldı.2001 yılında Miss Turkey yarışmasına manken olarak katıldı ve yarışmada 2. oldu. 1997 yılında Böyle Mi Olacaktı dizisiyle başlayan oyunculuk kari Arka Sokaklar, Ezel, Yaprak Dökümü gibi çeşitli dizilerde devam etti.

 

,


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
HAMZA BAYRAKTAR 2 yıl önce
YAHU OSMANLİ TARIHINDE EN BÜYÜK TOPRAK KAYBEDEN PATİHŞAHDAN BIR LİDER ÇİKMAZ KURTARICİ ÇİKMAZ YAPTIKLERI ORTADA YAPMAYIN ESKİYE NUR YAĞSA BIT PAZARI GÜLLER AÇARDİ
ÖMER ÇOBAN 2 yıl önce
hamza bayraktar sen hangi ülkede yaşıyorsun.hangi ülkenin tarihini okudun
Misafir 2 yıl önce
Tarihi okumadan anlamadan, eskinin kafasından öğretilen bilgilerle gelmeyin şuraya yaa.
Basri 2 yıl önce
Gevur gibi yaşayanlar o dindar insanları canlandırırken acaba utanmıyorlarmı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@