Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı!

Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarına güzel haber. Efsane dizi geri mi dönüyor...

Dizi - Film - TV 27.02.2017, 22:04
Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni kanalı!
Kurtlar Vadisi hayranlarını sevindiren haber geldi. Bu sezon bir türlü başlamayan sevilen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda TRT 1 ekranlarında olacağı iddia edildi. RT ile Pana Film arasında yakınlaşma olduğu iddia edilirken, gelecek sezon Kurtlar Vadisi Pusu TRT 1'de kaldığı yerden devam edeceği de ileri sürüldü. Ayrıca Kurtlar Vadisi Darbe filmi çekilecek ve bunun da hakları TRT verilecek. Tüm dizi hayranları gelecek sezon yine Perşembe günleri dizisine kavuşacak.
 
Fakat halen resmi anlaşmaların yapılıp yapılmadığı ile ilgili kanal yöntemi ve yapımcı şirket tarafından açıklanmadı.
 
KURTLAR VADİSİ YENİ SEZONU NE ZAMAN OLACAK?
Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu sezon yayınlanmayacağı programda açıklanırken, dizinin yeni yayın döneminde kaldığı yerden devam edeceği Kurtlar Vadisi Darbe’den sonra bir sonraki sezonda başlayacağı açıklandı. Kurtlar Vadisi Pusu’nunda bazı sahnelerinde Kurtlar Vadisi Darbe’ye bağlantılı olacağı konuşulurken, yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu’da darbe sonrası yaşanan olaylar ve ülkenin son durumu hakkında konular işlenecek.Yani Kurtlar Vadisi Pusu tahmini tarih vermek gerekirse bir sonraki yayın sezonu yani 2017 Eylül ayı gibi kaldığı yerden devam edecek.  (YENİ AKİT)


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
eren 4 yıl önce
15 yıl aynı ceket, aynı gömlek, aynı mimiklere bakmak akıl işimi?
Basbug61 4 yıl önce
Iyi olur trt bence en iyi kanal. Bundan 15 sene önceki trtyi hatirliyorumda. O zaman yakismazdi. Ama simdi bizim kanalimizda bizim dizimiz oynayacaksa oynasin. Eski kalitesi ve kanal d önceki icerikleri ile.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@