vardallar

Kara Sevda 64. bölüm fragmanı çıktı mı? Kara Sevda'da büyük sürpriz!

Kara Sevda 63. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizide heyecan doruktaydı. Asu gerçeği de ortaya çıktı

Dizi - Film - TV 06.04.2017, 17:00 06.04.2017, 18:52
Kara Sevda 64. bölüm fragmanı çıktı mı? Kara Sevda'da büyük sürpriz!

Star tv ekranlarının en çok izlenen dizisi olan Kara Sevda 63.bölüm ile ekranlara geldi. Heyecan fırtınası bu hafta da devam etti. Asu'nun öldürülmediği aksine bir oyun oynadığı ortaya çıktı... Kara Sevda 64. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.

KARA SEVDA'DA YAYIN SIRASINDA HATA!

Star TV'de bu akşam ekrana gelen dizide ilginç bir hataya imza atıldı. Dizi normal seyrinde devam ederken reklam arası sonrası oldukça tuhaf şeyler yaşandı. Reklamın ardından dizide anlamsız bi kopuklukla sahneler atlanarak oldukça ileriden başladı. Ardından yine bir anda geri alınarak reklam öncesinde yayınlanmış olan 15 dakikalık bölüm yeniden gösterilmeye başlandı. Bu 15 dakikanın sonunda atlanan sahneler bu kez yayınlandı. Yapılan bu hata kısa sürede sosyal medyada yankı buldu. Star Tv'ye büyük tepki gösterildi.


KARA SEVDA 63. BÖLÜM ÖZETİ
Kemal’in Asu’yla ilgili soruşturmanın baş şüphelisi olması, Emir’in eline Kemal’le olan savaşını bitirmesi için büyük bir fırsat sunar. Ama önce Kemal’den Asu’yu öldürdüğüne dair bir itiraf almalıdır. Kemal’in kaçırıldığını fark eden Mercan, Nihan’a bu durumu haber verir. Nihan sevdiği adamı yok etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacak olan Emir’in bu işin ardında olduğundan emindir. Nihan, Kemal’i bulup kurtarabilmek için Emir’e boyun eğmeyeceği riskli bir yol haritası çıkarır.

Ozan cinayetinin son delilini ortadan kaldırmayı başaran Zeynep ve Tarık için bu hikaye unutulmayacak bir sona doğru adım adım yol almaktadır. Kemal kurtuluşu için bütün kapıları zorlarken, Nihan bu kusursuzmuş gibi görünen kumpasın en somut açığını fark eder. Kemal ile Nihan’ın birlikte attığı her adım Kemal’in kurtuluş umudunu hiç olmadığı kadar güçlendirir. Öte yandan Nihan bütün imkansızlıkların içinde Kemal’in doğum gününü kendine has bir yöntemle kutlayacaktır. İki kara sevdalı, zifiri karanlığın içinde yıldız gibi parlamaya devam edecektir. Kemal ile Emir, iki ayrı kanattan Asu’yla ilgili gerçeklere doğru ilerlerken bu yarışın en zayıf halkası Tufan olacaktır. Bir yanda Kemal’in, diğer yanda polislerin kuşatması yaklaştıkça, Asu kurduğu oyunun altında kalır. Asu’yu yıkıntıların arasından sağ salim kurtarabilecek tek çıkış bileti kanla kaplı olacaktı
kara sevda

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk, Kerem Alışık, Burak Sergen, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Hazal Filiz Köse, Rüzgar Aksoy, Çağla Demir, Nihan Aşıcı


Yorumlar (1)
Adil 5 yıl önce
Bu kino çox xoşoma gelir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@