banner536

banner526

banner533

İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin'de neler oldu?

İstanbullu Gelin 6. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide neler yaşandı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 07.04.2017, 22:18 07.04.2017, 22:35
İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı çıktı mı? İstanbullu Gelin'de neler oldu?

Star TV'nin yeni yayınlanmaya başlayan İstanbullu Gelin 6. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Kısa sürede beğeni kazanan Özcan Deniz ile Aslı Enver'in başrolünde olduğu dizide bu hafta Süreyya ile Faruk'un hayatı en mutlu günlerinde kabusa dönüştü... İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Çıktığında burada olacak.


İstanbullu Gelin 6. bölüm özeti

Adem Sezgin, Boran Konağına girmiş kendini taktim etmiştir. Faruk’un her yerden soruşturduğu rakibi sofrasındadır. Yeni komşuları olarak karşısına çıkan Adem’in, rakip firma sahibinden çok daha fazlası olduğunu anlayan Faruk öfkesine hakim olmakta zorlanır. Yemek masasında Adem ile Faruk arasında yaşanan soğuk savaştan tüm konak nasibini alır. 

Faruk’un, asıl bilmediği ise Esma Hanım’ın aralarına girdiği eski aşkı Begüm’ün Bursa’ya dönmüş olmasıdır. Süreyya ve Faruk arasında aşkın tekrar güçlendiği bir dönemde, gelen bu misafir bütün geleceklerini etkileyecektir. Esma Sultan ise Kıymet’ten duyduklarıyla bütün oklarını İpek’e çevirir. Konağın kıymetli gelini İpek, Esma Sultan’ın onun için hazırladığı büyük sürprizle, hayatının dönüm noktasını yaşar…Süreyya ve Faruk’un hayatlarının en mutlu günü ise beklenmedik bir gelişme ile kabusa dönüşür. 

İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı

Önceki bölümde neler olmuştu?

Boranlar’ın çifte düğününde patlayan silahın bedelini Süreyya çok ağır öder. Ömer’in düğünü basması, başta Esma Sultan’ın bu evliliği derhal bitirilmesiyle ilgili haklılığını ispatladığı gibi Süreyya’nın iyi niyetiyle engel olmadığı felaket, Faruk’la arasında büyük kavgaların sebebi olur. Faruk olanlara rağmen Süreyya’nın masumiyetine inanır ve tüm ailesine karşı Süreyya’nın yanında durur. Ama İpek’in felakete dönen düğünü için Süreyya’ya ödetmek istediği bedel Faruk ve Süreyya aşkında büyük kırılmalara neden olur. Fikret deli gibi âşık olduğu İpek’e kavuşmuş, buna rağmen sevdiği kadına dokunamamıştır.  Âdem ise Fikret’i oltaya takarken, Süreyya’yı da intikam oyununa dâhil edecek yeni adımlarını atar. Âdem’in kumpasıyla Esma Sultan’ın önüne yem olarak düşen Süreyya, kendisine çekilen rest karşısında ne yapacağını bilemez. Bu defa arkasında kendisine inanan Faruk da yoktur üstelik.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@