Gülizar ilk bölümle yayınlandı! Gülizar 2. bölüm fragmanı çıktı mı?

Gülizar ilk bölümüyle ekranlara geldi. İlk bölümüyle beğeni toplayan dizide neler oldu, yeni fragman çıktı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 20.01.2018, 22:02 06.08.2019, 16:17
Gülizar ilk bölümle yayınlandı! Gülizar 2. bölüm fragmanı çıktı mı?

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi Gülizar ilk bölümüyle yayın hayatına başladı. İlk bölümüyle beğenilen dizinin başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ömer Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler yer alıyor.  Gülizar 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Çıktığında burada olacak. Dizi cumartesi günleri izleyici ile buluşacak.

Gülizar ilk bölüm özeti;

İzmir’de kendi düşleriyle yaşayan Gülizar, bir anda büyük bir belaya bulaşır. Ölüm döşeğinde olan büyük çiftlik ve mandıraların sahibi Mehmet Rıfat, ailesine evlilik dışı bir kızı olduğunu ve onu da mirasına dahil ettiğini açıklar.  Gülizar, peşindeki beladan kaçarken kendisini büyük bir servetin mirasçısı olarak bulur. Geçmiş yaşamı Gülizar’ı rahat bırakacak mı? Getirildiği güzel çiftlikte yeni, kalabalık ailesi onu nasıl karşılayacak?

DİZİNİN HİKAYESİ

Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen Gülizar ile başarılı veteriner hekim Murat’ın hayatlarının beklenmedik şekilde kesişmesinin anlatılacağı dizinin genel hikayesi şöyle;


Gülizar (25) İzmir’in fakir bir mahallesinde, annesinin onu emanet ettiği Suzan’la (40) birlikte yaşamaktadır, müzik onun için çok önemlidir ve en büyük hayali bir gün iyi bir şarkıcı olmaktır.

Suzan, Şerif’in işlettiği pavyonda çalışmaktadır ancak Şerif’in gözü Gülizar’dadır. Suzan’dan Gülizar’ı pavyona getirmesini ister. Gülizar’ın bir diğer derdi ise kendisiyle evlenmek isteyen yaşı geçkin Bahri Bey’dir. Gülizar, başındaki bu dertlerden kurtulmak isterken hayatı tahmin edemeyeceği şekilde değişir. Öz babası süt-peynir fabrikaları sahibi zengin iş adamı Mehmet Rıfat ölüm döşeğindedir, kendisini görmek istemekte ve artık onların çiftliğinde yaşamasını vasiyet etmektedir. Çiftliğin kâhyası ve Gülizar’ın varlığını yıllardır bilen kâhya Veysel’in oğlu Murat, Gülizar çiftliğe geldiği andan itibaren ona vurulur ancak ortada bir sorun vardır; kendisi Mehmet Rıfat’ın kızı Mine ile nişanlıdır. Gülizar çiftlikte hayallerine ulaşmaya çabalarken hem geçmişteki hem yeni edindiği düşmanlarla mücadele edecek, bir yandan da Murat’a duyduğu aşkla sarsılacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@