Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 113. Bölüm Fragmanı – 112. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölümü ekranlara geldi. Şimdi ise gelecek hafta yaşanacaklar merakla bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm Fragmanı ve detaylar bu sayfada.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 113. Bölüm Fragmanı – 112. Bölümde neler oldu?
banner432

ATV’de ekranlara gelen ve fenomen haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanın doruğa çıktığı bölüm sonrasında şimdi yeni bölüm bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde.

Kısa adıyla EDHO yayınlanan bölümü ile izleyiciyi ekran başına kilitledi. Bölüm sonrasında gelecek hafta yayınlanacak olan yeni bölüme dair ipuçlarını barındıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 113. Bölüm fragmanı yayınlandığında burada olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 113. Bölüm Fragmanı – 112. Bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 112. Bölümde neler oldu?

"Her şey ihanetten daha iyidir!"

Çakırbeyliler, Muzi'yi bulacaklarını umarak çıktıkları yolda pusuya düşürülmüşken, Davut Ateş'in ellerinden ölüme uğurlanmıştır. Hedef şaşırtarak büyük bir kayba sebebiyet veren düşmanlar, el birliğiyle Hızır ve ailesini bitirmenin peşindedir. Gün geçtikçe intikam hırsı artan Çakırbeylilerin önüne yem olarak atılan Sinan'a nihayet ulaşılır fakat o kadar küçük bir lokma kimsenin gözünü doyurmaya yetmez. Bu ölüm kalım savaşında asıl hedef Muzi iken son yaşanan olaylar okların İzzet'e dönmesine neden olacaktır. Dayısının intikamını almak için Hızır'dan önce yola koyulan Hızır Ali, yaptığı planla kendi canını tehlikeye atar. Tüm olanların sorumlusu sayılan Muzi, bir Çakırbeyli'yi ele geçirme fırsatını kaçırmayacaktır. Her geçen gün yaptıklarıyla onu dost bilenlerin güvenini kazanmaya çalışan Ateş'in son planı Cemre ile bir yuva kurmak üzerinedir. Her ne kadar aile kurmak isteyen iyi bir insan izlenimi vermeye çalışsa da en yakınındakilerden biri onun hain olduğunu anlar. Sonu yine felaket getirecek olan bu durum bu kez en çok Emine'nin canını yakacaktır.

111. bölümde neler oldu?

Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında!

Çakırbeyliler, Muzi'nin tuzağı karşısında ölümle burun buruna gelmiş, hem devleti hem ailesi için can vermeye hazır olan Alparslan kendini amcalarının önüne atmıştır. Bir yerlerde kendisini beklediğini düşündüğü Özlem'e kavuşması an meselesidir. Çektiği acılar yaşından büyük olan Hızır'ın ise aileden birini daha kaybedecek gücü yoktur. Bir yandan çok güçlü düşmanlarla savaşırken diğer yandan içlerinden birinin hain olduğu düşüncesi onu çok yıpratmıştır. Bu süreçte kimseye soluk aldırmadan başladığı işi bitirmeye çalışan Muzi de hırsıyla Ateş'in hayatını tehlikeye atmaktadır. Gelinen son noktada, hain ile ilgili büyük sırrın ortaya çıkmaması için tek bir yol vardır; Davut'un ölümü... Ateş'in vakit kaybetmeden yaptığı plan, başına geleceklerden habersiz bir caniyi evine kadar davet eden Davut'un sonunu hızlandırır. Öngörüleri sayesinde olacakları tahmin eden Ünal Kaplan dahi bu büyük kaybın önüne geçemeyecektir.
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462