Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölümü ile ekranlara geldi. Fenomen dizide bu hafta neler oldu, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?İşte detaylar

Dizi - Film - TV 12.12.2018, 12:40
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 119. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni bölümüyle yine herkesi ekran başına kilitledi.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 120. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

119. bölümde neler oldu?





Tuncay tarafından kaçırılıp sorguya alınan Hızır Çakırbeyli, kendisine ve yeğenine yapılanların bedelini Sultan'a ağır ödetmiştir. Dostlarının başına gelenlere kayıtsız kalamayan Boran da ibret-i alem için sokakları savaş alanına çevirir. Sultan'ın işini devam ettiren her kim olursa sonunun ne olacağını açıkça görecektir. Çakırbeylilerin savaştığı düşmanların içinde en tehlikelisi olan İzzet'in ise artık sabrı kalmamıştır. En büyük olma yolunda, devlet içindeki hainleri arkasına alarak Hızır ve İlyas'tan bir an önce kurtulmanın planlarını yapar. Tuncay, İzzet'in bu planları doğrultusunda ilk iş olarak en kolay lokma olan Cengiz'i ağına düşürür. Meltem'in açığa çıkmasına neden olabilecek bu anlaşma, yakın zamanda Alparslan'ın başının belaya girmesine de sebebiyet verebilir.
 

118. bölüm özet

Alparslan'ın tüm depoları bir gecede boşaltarak başardığı büyük iş, kısa vadede işlerine yarasa da başlarına gelebilecek belaları önlemeye yetmez. Tuncay'ın hedefi olmaktan kurtulamayan Çakırbeylilerin malları güvende fakat canları tehlikededir. Yenilgiye uğratılan Tuncay'ın üstlerine vermesi gereken bir hesap vardır. Ünal Kaplan, yaşatılan bu mağlubiyetin faturasının Hızır'a kesileceğinin farkındadır. İntikam peşinde koşan düşmanlar ise sadece Hızır'la yetinmeyecek, beraberinde Alparslan'ı da alacaklardır. Çakırbeylilerin diğer bir mağduru İzzet'in önceliği de Alparslan'dan başka kimsenin bilmediği gizli depolardır. O depolara ulaşmak için ağabeyi ve yeğenine işkence edileceğini tahmin eden İlyas'ın elini çabuk tutması gerekmektedir.
 



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@