Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı - 102. Bölümde neler oldu?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. Bölümü ile ekranlara geldi. Şimdi herkes yeni bölüm Fragmanını merakla bekliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı bu sayfada olacak.

Dizi - Film - TV 08.05.2018, 23:40 08.05.2018, 23:41
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı - 102. Bölümde neler oldu?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ve fenomen haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. Bölümü ile ekranlara geldi. Yayınlanan bölüm sonrasında herkes gelecek hafta yayınlanacak bölüme dair ipuçlarının yer aldığı fragmanı bekliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm fragmanı haberimizde.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı

Yayınlanan bölüm sonrasında Herkes merakla yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı yayınlandığında bu sayfada olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 103. Bölüm Fragmanı - 102. Bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 102. Bölümde neler oldu?

"Meryemsiz yaşamaya alışmaktansa kimsesiz yaşamaya alışırım!"

Reşit belası henüz son bulmuşken, hızla ölüme doğru sürüklendiğinin farkında olan Ekrem derhal harekete geçer. Ünal Kaplan'ı, Hızır'ı yok etmeden, masanın kontrolünü ele geçiremeyeceği konusunda ikna etmeye çalışacaktır. Durmaksızın üstlerine salınan belalar yüzünden bir türlü rahat nefes alamayan Çakırbeyliler, asıl düşmanlarının daha büyük bir planla karşılarına çıkacaklarını bilirler. Reşit'in ellerinden kaçırdıkları yeğeni Kudret'in de bu planlarda maşa olarak kullanılabileceği konusunda haklı çıkacaklardır. Asıl derdi işi değil eşi olan Hızır ise Meryem'in hayatının kurtulabilmesi için kurduğu oyunun sonunu getirmekte kararlıdır. Bu oyun doğrultusunda aldatıldığını düşünen Meryem, karnındaki bebeğinden önce Hızır'dan vazgeçecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 101. Bölümde neler oldu?

Hızır, düşman namlusunun ucunda!

Duyduklarının ardını arkasını soruşturmadan soluğu galeride alan Şahin Ağa, istemeden Reşit'in oyununa alet olmuş, Çakırbeyliler ve dostlarının tuzağa düşmesine sebebiyet vermiştir. Bir kez daha düşman namlusunun ucunda kalan Hızır'ın artık ihtiyacı olan tek şey bir mucizedir. Diğer tarafta Fikret pusuya düşmüştür. Tek hamleyle herkesi bitirmeyi amaçlayan Reşit'in planı tıkır tıkır işlerken Fikret'in düştüğü pusudan sağ kurtulması çok zordur. Tüm dengeleri değiştirmeye yönelik yapılan bu ince hesapların arkasında büyük bir güç olduğu şüpheleri kuvvetlenirken, yaşanan çatışmaların ardından oklar yine Ünal Kaplan'ı işaret edecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 100. Bölümde neler oldu?

Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır Hızır'ın kulağına da ulaşmıştır.

Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır'ın kulağına da ulaşmıştır. Enişte'den duyduklarından sonra soluğu Doktor Derya'nın yanında alan Hızır, tabii ki en sevdiği insanın ölüme doğru gitmesine göz yummayacaktır. Meryem'i çocuk sevdasından vazgeçirmek için derhal harekete geçer. Karısını yaşatmak için kurduğu oyunlar kendinden nefret etmesine sebep olacaksa da yapılması gereken neyse onu yapacaktır. Ekrem ve Reşit ortaklığında birlikte yapılan planlar için düşünceden eyleme geçme zamanı gelmiştir. Düşmanını çok iyi tanıyan Ekrem, hevesli davranmaktansa temkinli gitmenin gerekliliğinin bilincindedir. Bu ortaklığın sonuçlarını hesap eden Çakırbeyliler de, gelecek tehlikelere karşı bir an önce önlem almak gerektiğini bilirler. Masada bitmek tükenmek bilmeyen bu düşmanlıkların Ünal Kaplan'ın oyunu olduğunu düşünen Yaşar, baş düşmanını ilan eder. Hakkı'nın ölüm emrinden habersiz olan Ünal'ın buna karşılık Hızır'a sergilediği tavır da bu ihtimali kuvvetlendirir.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@