banner556

Akıncı 3. bölüm fragmanı yayında mı? Akıncı'da neler oldu?

Akıncı 2. bölüm ile ekranlara geldi. ATV'nin yeni dizisi Akıncı'da neler oldu, Akıncı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

Dizi - Film - TV 08.01.2021, 23:17
Akıncı 3. bölüm fragmanı yayında mı? Akıncı'da neler oldu?

Akıncı 2. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. ATV ekranlarının yeni dizisi farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Akıncı 3. bölüm fragmanı ise henüz çıkmadı. Yayınlandığında burada yer alacak.

Akıncı 2. bölüm özeti


Köksal ve adamları Cevdet'in emriyle Şehir Hatları vapurunu işgal edip, içindeki yolcuları rehin alırlar. Akıncı olay yerine giderken kendisi için kurulan tuzaktan habersizdir. Cevdet, Akıncı'yı öldürerek Lukas'a karşı elini güçlendirmek ister. Nergis, Yağız'ın koleksiyonunun tanıtım gecesine katılacaktır ancak eylemi haber alır almaz olay yerine doğru yönelir. Polisi atlatıp vapura ulaşmak beklediği kadar kolay olmayacaktır. Kemal, bir yandan eylemi sorunsuz atlatmayı bir yandan da Akıncı'yı yakalamanın peşindedir.

Akıncı

Akıncı 1. bölüm özeti

Suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul'da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Orhan, topladığı istihbaratla ona bu 'bıçak sırtı' operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı'nın peşindedir. Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye'deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır. Akıncı'yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay'ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul'a çağrılmıştır.


Akıncı

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@