banner536

banner526

banner513

Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Kara Sevda'da gelecek hafta neler olacak?

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Kara Sevda 65. bölümü ile ekranlara gelirken herkes 66. bölümde neler olacağını merak ediyor. Kara Sevda 66. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

Diğer 20.04.2017, 09:30 20.04.2017, 09:36
Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Kara Sevda'da gelecek hafta neler olacak?

Star TV'nin sevilen dizisi Kara Sevda 65. bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Heyecan dolu bir bölümün ardından şimdi herkes 66. Böümde neler olacağını merak ediyor. Kara Sevda 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta yayınlanacak bölümde neler olacak? İşte ayrıntılar.

Burak Özçivit, Neslihan Atagül ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı sevilen dizi Kara Sevda'nın 66. bölüm fragmanı yayınlandığı anda burada olacak.

Kara sevda 66. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Kara Sevda'da gelecek hafta neler olacak?

65. bölümde neler oldu?

Kara Sevda'nın 65. bölümünde Kemal’in otopsi raporunun ardından Nihan’la arasına koyacağı mesafe, Nihan'ı şüphe içinde bırakır. Kemal, ilk şokun ardından Tarık’la yüzleşmek için harekete geçer. Tarık ise Emir'i öldürmek için ant içmişken hiç beklemediği bir itirazla karşılaşır.  Asu’nun katil Tarık itirafı, Mercan’ın da aynı isme yönelmesiyle Nihan için dikkate değer bir iddia halini alır. Öte yandan Emir, gerçeklerin ortaya çıkacak olmasının rahatlığıyla, Nihan’ın üstündeki baskısını artırır. Nihan bu baskıya bütün gücüyle direnirken, Emir kazanacağını bilmenin rehaveti içindedir. Emir, Zeynep’in tekrar eden sancılarına şahit olduğunda oğluyla ilk gerçek temasını da yaşar.

Öte yandan Zeynep, Hakan’la nikah günü yaklaşırken Emir ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Leyla, Kozcuoglu Holding’de yaşanan aşırı kar artışının ardındaki gerçekleri araştırmaya başlar. Ancak Emir’in aylardır planladığı şirket hamlesi gerçekleşmek üzeredir. Bu planın emniyet freni ise Nihan’dır.  Nihan, Kemal’e ulaştığında artık soruları ve cevapları bir kenara bırakır. Sevdası için edebileceği en büyük yemini eder. Ancak Kemal için gerçeklerin ağırlığını sırtından indirmek kolay değildir. Tarık ile Kemal’in büyük yüzleşmesi Nihan ile Kemal’in sevdasına da yön verecektir. İki kara sevdalı var gücüyle bütün çetin cephelere karşı mücadelesini sürdürürken, Emir bu savaşı nasıl kolayca bitirebileceğini ispatlayacaktır.

Oyuncular: Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk, Kerem Alışık, Burak Sergen, Orhan Güner, Neşe Baykent, Barış Alpaykut, Zeyno Eracar, Hazal Filiz Köse, Rüzgar Aksoy, Çağla Demir, Nihan Aşıcı

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@