banner491

Bahar Candan'ın Dom Perignon klibi herkesi şaşırttı

Bahar Candan Dom Perignon isimli şarkısına klip çekti. Klip kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte Bahar Candan'ın yeni klibi

Bahar Candan'ın Dom Perignon klibi herkesi şaşırttı
banner432

Türkiye'de gündüz kuşağı programlarının hayatımıza soktuğu ünlülerden biri olan Bahar Candan çektiği kliple sosyal medyanın gündemine oturdu. Dom Perignon isimli şarkısına  klip çeken Candan'ın özellikle küvetteki ve makarna yerkenki görüntüleri olay oldu. 

Geçtiğimiz hafta, adı bir şarap markasının ismi olan şarkısını yayınlayan Candan, klibinde yaptığı hareketler ve ilginç yemek yeme stiliyle eleştirilerin odağı oldu.  Bahar Candan, yeni klibindeki makarna yeme sahneleriyle izleyicisinin midesini bulandırmayı da başardı. 

Bahar Candan'ın Dom Perignon klibi herkesi şaşırttı

Duş sahnesi fiyasko: Yorumlara Bahar Candan'ın duş sahnesi de konu oldu. Kimileri Candan'ın duştaki duruş şeklini fiyasko olarak nitelendirirken, kimileri de bu sahnenin normalde seksi bir sahne olması gerektiğini belirtti.

İşte Bahar Candan'ın klibi

BAHAR CANDAN KİMDİR?

İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran Bahar Candan, 17 Şubat 1998 yılında İstanbul’da doğdu. Aslen Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan'ın ortanca kızı olan Bahar Candan, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. sınıfta okuyor ve avukat olmak istiyor. Sesi, tarzı ve kendine has kişiliğiyle sık sık magazin sayfalarına konu olan Bahar Candan, Elizitm isimli Instagram hesabında iddialı paylaşımlarda bulunuyor. Instagram hesabının sadece elitlere yönelik olduğunu dile getiren Bahar Candan, sık sık bahsettiği babasını ise şu sözler anlattı: “Babam eğitimci olmasının yanında dinini yaşayan biri. Namaz kılan, oruç tutan, düşünceleri muhafazakâr bir insan.”

BAHAR CANDAN KİMDİR?


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472