banner526

banner513

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Cumhurbaşkanı Erdoğan Bakanlarla telekonferans yaptı

Gündem 25.03.2020, 10:57

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine üyeleriyle video konferans yöntemiyle görüşme gerçekleştirdi. Toplantıda corona virüs salgınına karşı alınan tedbirler görüşüldü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, başkanlığındaki görüşmede, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer aldı.

Bakanlarla yapılan tek tek görüşmede, corona virüse karşı alınan önlemler ve son durum masaya yatırıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlara önerilerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dezenfektan ile ellerini temizleyen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'e seslenerek, "Yanlış yapıyorsun, kurallara uygun yap" ifadelerini kullanması tebessüm yarattı.

OKULLAR TATİL EDİLECEK Mİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün de bakanlarla son durumu telekonferans sistemi üzerinden değerlendirdi. Erdoğan, okulların tatil sürecinden, fırsatçıların tutumuna kadar birçok konuda önemli mesaj verdi. Erdoğan, okulların tatili için, 'Bilim Kurulu işin ehli, kararı onların düşüncesi ile verin' derken, faturalarını ödeyemeyenlerin doğal gaz ve elektriğinin asla kesilmeyeceğini ifade etmişti.

Yorumlar (3)
adnan 4 ay önce
cok abartiliyor avrupada cogaldigi niye cogeldi 1karnaval 2elence yerleri 3elini bile yikamayan insanlar 4nufusun yogun oldugu uyusturucu alkol herturlu pisligin oldugu bolgeler 5turkiye asla ne avrupa nede iran 6iranda insanlar bir tencereden 10kisi elle yemek yiyor arap kulturi turkiyede bu pislikler yok denecek kadar az hasta olacaklar kironik hastalar ve uyusturucu kullananlar baskasi olmez
Tursun 4 ay önce
Vatandaşı düşündüğünüze inanmıştım bunuda şova gösteriye dönüştürdünüz nedenmi herkesi eve tıktınız doğalgazdan neden vergi alıyorsunuz halk yemiyor artık yazık bu ülkenin sol kanadını kırdınız istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz
yakun 4 ay önce
Ne kadar kıymetli canı var. Hatırlayın öldüğünde, cenaze namazında; hoca efendinin: "Er kişi niyetine" diyerek cenaze namazını kıldıracağını söylüyordu şimdi hocanın bunu söylememesi için elinden geleni yapıyor. Şunu çok iyi bilmesi gerekir hiçbir insan; yeri doldurulamaz değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@