banner518

Çarşıbaşı'ndan Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür

Çarşıbaşı’ndan Gümrükçüoğlu’na teşekkür.

Çarşıbaşı 13.11.2018, 15:35 14.11.2018, 11:34
Çarşıbaşı'ndan Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Hakan Kocaman ile Çarşıbaşılı muhtarlar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarete katılan muhtarlar mahallelerine yapılan yatırımlar nedeniyle Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür ettiler. 

Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz, Büyükşehir ile birlikte ilçelerinin önemli yatırımlar aldığını dile getirerek, “Geçmiş yıllarla kıyaslanamayacak kadar asfalt ve beton yol döküldü. Bu hizmetlerin mahallelerimize ulaşmasında Büyükşehir Belediyemiz lokomotif rolünü üstlendi. Bunun için Başkanımıza ilçemiz adına teşekkür ediyoruz. İnşallah bu hizmetler artarak devam edecek” dedi.  

Yapılan hizmetleri imkânlar ölçüsünde halka ulaştırmak amacında olduklarını dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, "Bu işler zaten bizim vazifemiz. Taleplerin hepsine aynı anda yetişmemiz mümkün değil. Bir program dâhilinde bütün ilçelerimize, bütün mahallelerimize hizmet götürmeye çalışıyoruz. Bu yapılan hizmetlerin en büyük şahidi muhtarlarımızdır. Kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Çarşıbaşın'dan Başkan Gümrükçüoğlu'na ziyaret


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
sinan 2 yıl önce
çarşıbaşı küçükköye ne yatırım yaptınız. yalancılar!
Yunus 2 yıl önce
Arabanin ön takimini yeni yaptirdim gene koptu sağı solu şu yolu yapmadan neyi beğenecegiz bende akpliyim üyeyim bunumu hakediyoz cukurlardan kacanlar kanallara giriyor kafa kafaya geliyor ölüm tehlikesi bu arabanin ön takımındanda onemli. Ne hizmeti bahsediyosunuz kapimdaki yol olmayisindan gectim çarşiya gidemez olduk

Gelişmelerden Haberdar Olun

@