Çarşıbaşı'ndaki o görüntü için açıklama geldi!

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde Polis Karakolu'na asıldığı iddia edilen parti afişi için açıklama geldi.

Çarşıbaşı 17.03.2019, 18:49 18.03.2019, 09:54
Çarşıbaşı'ndaki o görüntü için açıklama geldi!

HABER61 - HABER SERVİSİ

Sosyal medya hesaplarında hızla yayılan ve AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Zorluoğlu’nun seçim afişinin Çarşıbaşı Polis Karakolu’na asıldığı yönündeki fotoğraf için açıklama geldi. 

Trabzon Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada afişi asıldığı binanın belediyeye ait en üst katta olduğu belirtildi.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama şu şekilde; 
Bazı sosyal medya hesapların da “Burası parti binası değil. Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu. Devlet bir partiye çalışıyor ”şeklinde haberlerin çıkması üzerine, yapılan çalışmalarda, Konunun asılsız olduğu, gerçeği yansıtmadığı, Çarşıbaşı Belediyesine ait binanın en üst katına, Büyükşehir Belediye Başkan Adayına ait bir afişin asıldığı, asılı binanın tamamen belediyeye ait olduğu, en alt katının ise Polis Merkezi Amirliği olarak kullanıldığı ve sosyal medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı hususu kamuoyuna duyurulur.

Yorumlar (8)
Murat 2 yıl önce
Sonuç olarak.... emniyet müdürlüğü değil ama ilçe merkez karakolu doğru mu ?ve bu binanın giriş katı bu binadan sayılmıyor mu ,?
göktürk bozkurt 2 yıl önce
Allah sizi bildiği gibi yapsın yani bu açıklama normal öylemi karakol devlet malı belediye binası devlet malı gerçi camileri bile siyaset malzemesi yapan bir zihniyetten ne beklenirki bence sağlık ocağı devlet hastanelerine de asın tam olsun
Tr61 2 yıl önce
Kime ne anlatıyorsunuz.Allahın evi dedikleri camileri propaganda salonuna minareleride reklam panosuna çevirdiler. Ah da başka bir parti yapsaydı bunları.Bunları bunlara uyanları Allah bildiği gibi yapsın tezinden yoksa durum vahim ülke bitik.
Semih Uzun 2 yıl önce
Buda lafmı şimdi? Üst kata asılmışta falanda filan. Afiş emniyet binasının ön cephesinde değilmi? Emniyetin pencerelerini kapatmıyormu? Neden kaldırmıyorsunuz? Ayrıca belediye binası AKP'nin kendi malımı? Yazıklar olsun memleketi ne hale getirdiniz be.
Vcm 2 yıl önce
Belediye binası kamuya ait degil mi? Yakinda camilere de afis asarsalar şaşırmam
şakacı Temel 2 yıl önce
kısacası zihniyeti akparti vatanımızın vidalarını söktü elimize verdi
MAÇKALI 2 yıl önce
Her türlü tornistan her türlü yalan dolan artık insanlar sizden bıktı, bu dönem gidiyorsunuz. Uyuma Trabzon! kupanı çalana, memleketini Katarlı araba satanlara oy vermeye devam et!!!
Mehmet Nuri Derman 2 yıl önce
I- SEÇİMİN BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN İTİBAREN (1 Ocak 2014);

A) Açık yerlerde propaganda;  (1 Ocak 2014 )  -  (29 Mart 2014)

a) Seçim zamanında, genel yollar üzerinde, mabetlerde, kamu hizmeti görülen bina ve tesisler ile ilçe seçim kurullarınca gösterileceklerden başka meydanlarda toplu olarak sözlü propaganda yapılmasının yasak olduğuna (298/50-1),
YASA AÇIK VE NET. BELEDİYE BİNASI KAMU HİZMETİ VERİLEN YERDİR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@