Başkan İftar yemeğinde müjde verdi

Başkan Gümrükçüoğlu iftar yemeğinde Çarşıbaşılılar'a müjde verdi.

Çarşıbaşı 31.05.2017, 12:37
Başkan İftar yemeğinde müjde verdi

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Çarşıbaşı ilçesinde iftar yemeği verildi. 


Pazar yerinde gerçekleştirilen halk iftarına yüzlerce kişi katılırken, iftarın ardından Çarşıbaşılılar’a seslenen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yavuz Grup Yolu’nun tümüyle yapımı için ihale sürecini başlattıklarını kaydetti.

Gümrükçüoğlu, “Evlerinizde rahatça iftar yapabilecekken ‘Ramazan birliktir-beraberliktir’ diyerek buraya teşrif ettiniz. Allah Teâlâ hepinizden razı olsun. Bu vesile ile ‘terörle mücadele eden bütün güvenlik güçlerimize, askerimize, polisimize Allah yardım etsin, inşallah güçlerini arttırsın’ diye dua ediyoruz. Onlar vatanımızı milletimizi korumak için canlarını ortaya koyuyorlar Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak Yavuz Grup Yolu denilen büyük yolun tamamen yapılması ihalelerini başlattığımızı da böylece bilgilerinize sunmak istiyorum. Allah devletimize milletimize zeval vermesin, biz bu birlikteliği muhafaza ettikten sonra yolumuz açıktır” diye konuştu.

Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikçi ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Coşkun Yılmaz da konuşmalarında Büyükşehir Belediyesi’ne Çarşıbaşı’na olan katkılarından ötürü teşekkür ettiler. Başkan Yılmaz, KTÜ’nün Çarşıbaşı’na yüksekokul kurma kararı aldığını da hemşehrilerine müjdeledi.

Başkan İftar yemeğinde müjde verdi

Başkan İftar yemeğinde müjde verdi

Başkan İftar yemeğinde müjde verdi


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@