7m


7m

hyundai

Yan bakma kavgasında lösemi hastası genç bıçaklandı

Bursa'da arkadaşlarıyla parkta oturan lösemi hastası genç, alkollü olduğu iddia edilen başka bir grup genç tarafından bıçaklandı.

Bursa 08.06.2021, 08:55
Yan bakma kavgasında lösemi hastası genç bıçaklandı

Bursa'da, parkta arkadaşlarıyla oturan lösemi hastası E.Ş.(20), bir grup genç ile aralarında çıkan tartışmada sırtından bıçaklandı. İlk müdahalesi olay yerinde bulunan bir hemşire tarafından yapılan E.Ş., hastanede tedaviye alındı. Polis kaçan 4 şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Olay, saat 22.00 sıralarında merkez Yıldırım İlçesi Karaağaç Mahallesi'nde meydana geldi. Parkta arkadaşlarıyla oturan lösemi hastası E.Ş. ile kimliği belirsiz 4 kişi arasında  'yan bakma' tartışması yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine çıkan kavgada şüpheliler E.Ş.'yi sırtından bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Parkta arkadaşıyla dolaşan bir hemşire yaralıya ilk müdahale yaptı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri E. Ş.'yi Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede inceleme yaptı. Görgü tanıklarından bir kadın, şüphelilerin alkollü olduğunu olaydan önce arkadaşıyla oturduğu sırada kendilerini de rahatsız ettiğini söyledi. Polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@