Kurtarma ekibinden örnek davranış!

Bursa'da kurtarma ekibi çalışanları Uludağ'daki hayvanlar aç kalmasın diye ormana yem bıraktı.

Kurtarma ekibinden örnek davranış!
banner432

Bursa’da kurtarma ekibi çalışanları Uludağ’daki hayvanlar aç kalmasın diye ormana yem bıraktı. 
İHH Bursa Acil Yardım ve Arama Kurtarma Ekibi, hafta sonu gerçekleştirdiği doğa yürüyüşünde Uludağ’daki yabani hayatı unutmadı. Ekip üyeleri kış şartları yüzünden aç kalma tehlikesi ile karşı karşıya kalan hayvanlar için yanlarında götürdükleri yiyecekleri ormana bıraktı. 
İHH Bursa Acil Yardım ve Arama Kurtarma Ekibi, hafta sonu Uludağ’da 14 km’lik bir doğa yürüyüşü faaliyeti gerçekleştirdi. 26 kişinin iştirakiyle gerçekleşen faaliyette Uludağ’da yaşayan yaban hayvanları için belirlenen bölgelere yiyecekler bırakıldı. İHH Bursa Acil Yardım ve Arama Kurtarma ekip üyesi Fatih Önal, ekibin kondisyonunu diri tutmak maksadıyla bu tür faaliyetleri belli aralıkla gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 08:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
T.c.6
T.c.6 - 2 yıl Önce

Okay olmadimi defans daha kotu oynuyor malatyaya verdigimiz aytac i cok ariyoruz adam besiktasa karsi super oynadi iyiki kiralik bosuna yabancilara giden paraya ..sosa kucka..

Fatih
Fatih - 2 yıl Önce

Sosa ya takmislar. Gelen giden Sosa diyor. Adam mac alacak kalitede. Oynatmaya bakacagina gonder gitsin diyo millet. Boyle zihniyetten bir nane olmaz.

SIRADAKİ HABER

banner393