7m


7m

hyundai

Zabıtadan ramazan baskını

Yaklaşan ramazan ayı dolayısı nedeniyle Trabzon Belediyesi zabıta ekipleri kent genelinde bulunan fırınlarda ve vatandaşın yoğun olarak alışveriş yaptığı yerler de denetimleri sıklaştırdılar. Özelikle kasaplar, fırınlar ve gıda imalat haneleri yoğun bir d

Bölgesel 27.08.2008, 16:35
Zabıtadan ramazan baskını
Yaklaşan ramazan ayı dolayısı nedeniyle Trabzon Belediyesi zabıta ekipleri kent genelinde bulunan fırınlarda ve vatandaşın yoğun olarak alışveriş yaptığı yerler de denetimleri sıklaştırdılar.
Özelikle kasaplar, fırınlar ve gıda imalat haneleri yoğun bir denetimden geçiriliyor.
Ramazan ayının başlamasına az bir zaman kala, Trabzon belediyesi zabıta ekipleri özelikle vatandaşların yoğun olarak alışveriş yaptığı fırınlar, kasaplar ve gıda imalat hanelerinde denetimleri yoğun olarak devam ediyor.
Kent genelinde bulunan bu tür iş yerleri denetlerken, işyerlerinde mali ve sağlık açıdan eksik görülen durumlar karşında zabıta ekipleri cezai işlem uyguluyor.
Denetimlerin tüm ramazan ayı boyunca devem edeceğini belirten Trabzon Belediyesi Zabıta Müdürü Eşref Kayar, “Ramazan dolayısı ile denetimleri yoğunlaştırdık. Özellikle kasaplar fırınlar ve gıda imalat haneleri denetlenecektir. Denetimler ramazan boyunca devam edecek. Eksiklik görülen işyerlerine cezai işlem uygulaması yapıyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@