Tuğgeneral konuşma yaptı!

Şehit uzman çavuşun cenazesi, Trabzon merkez İskenderpaşa Camii'nde düzenlenen törenin ardından Yomra ilçesine bağlı İkisu köyüne getirilerek toprağa verildi. Şehidin cenazesi toprağa verildikten sonra bir manga asker tarafından saygı atışı yapıldı. Daha

Bölgesel 06.09.2008, 17:30
Tuğgeneral konuşma yaptı!
Şehit uzman çavuşun cenazesi, Trabzon merkez İskenderpaşa Camii'nde düzenlenen törenin ardından Yomra ilçesine bağlı İkisu köyüne getirilerek toprağa verildi. Şehidin cenazesi toprağa verildikten sonra bir manga asker tarafından saygı atışı yapıldı.

Daha sonra 3. Ordu Komutanlığı adına törene katılan Tuğgeneral İlhan Bölük, şehit uzman çavuşun tabutuna sarılı bayrağı ve fotoğrafı şehidin eşi ve babasına teslim etti. Şehidin babası ve eşinden bayrağı sonsuza kadar korumalarını ve gelecek nesillere bırakmalarını isteyen Tuğgeneral Bölük, "Mustafa bizim ne ilk ne de son şehidimiz.

Bu hainler vatanı bölmeye çalıştıkça bizim de onlarla olan mücadelemiz sonsuza kadar sürecek. Bizler bu yola baş koyduk. Üzüleceğiz ama başımızı asla öne eğmeyeceğiz" dedi.
Tuğgeneral İlhan Bölük, şehit uzman çavuşun kızları İrem ve Ceren'i de teselli etti.
Yorumlar (2)
mustafasert 12 yıl önce
ahkam kesmek ne kadar kolay...konuşmak sizin işniz...konuştuğunuz kadar iş yapsanız hiç sorun kalmayacak bu ülkede.ama tutturmuşsunuz bi laiklik gidiyorsunuz...
abranmaz 12 yıl önce
Mekanin cennet olsun,Allah ailene dayanma gücü versin insallah.icimiz kan ağliyor ve bunu her zaman yaşiyoruz .her sehit cenazesi sonrasi klasikleşmiş laflar aynen devam.asla başimiz öne egilmeyecekdir Allah ın izniyle .bu milletin kalpinde Allah nanci varken kimse kötü emellerine ulaşamiyacakdir.ama suda bi gercek ki bu işin bitmesini istemeyenler var .ve bizi üzende bu insanlar üst makamlarda yer almasi.birakin vatanina milletine ve dinine baglı ınsanlar yapsin bu halka izin verilsin halk olarak biz halletelim.artik sehit annelerinin eşlerinin gözünde yaş olmasin.ŞEHİTİM MEKANİN CENNET OLSUN :(:(:((:

Gelişmelerden Haberdar Olun

@