TTSO'da genç iş adamları önde

7.Grup, Ev ve Ofis Mobilyaları ve Aydınlatma Grubu'ndaki çalışmalarda son aşamaya gelindi. İsimlere bakıldığında ise genç işadamlarının önü açıldığını görüyoruz. Bu gurupta daha önce başka gruplarda olan ve yapılan düzenlemeyle bu gruba gelen Aydın Gündoğ

Bölgesel 06.02.2009, 16:12
TTSO'da genç iş adamları önde

7.Grup, Ev ve Ofis Mobilyaları ve Aydınlatma Grubu'ndaki çalışmalarda son aşamaya gelindi. İsimlere bakıldığında ise genç işadamlarının önü açıldığını görüyoruz.

Bu gurupta daha önce başka gruplarda olan ve yapılan düzenlemeyle bu gruba gelen Aydın Gündoğdu ve Hasan Bektaş liste çalışmalarına başlamış ve üyeleri arayıp destek istedikleri biliniyordu.

7.Grupta bu kişilerin kendi istekleri doğrultusunda bir oluşum içine girmeleri, sektörde büyük çoğunluğun bir araya gelerek genç insanların desteklenmesi talebi ile törpülendi. Bu isimlerle de genç işadamlarını destekleme yönünde anlaşma sağlandı.

Genç üyeler yaptıkları açıklamada, bayrağı devralmanın artık zamanı geldiğini ifade etti.
Murat İskender(İSTİKBAL), Vedat Muhçu (MUHÇUOĞLU MOBİLYA), Mustafa Sarı (DOĞTAŞ MOBİLYA) gibi isimlerle bu gruptaki duayenlerden de destek alarak seçim çalışmalarını hızlandırdılar.

Bu doğrultuda büyük çoğunluktan destek alındığı ve genç insanların önünün açılması gerektiği vurgulandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@