Trafiğe çıkacak sürücüler, bu yollara dikkat

Karayollarının yapım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Bölgesel 30.11.2017, 08:54 16.12.2017, 09:48
Trafiğe çıkacak sürücüler, bu yollara dikkat

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, TEM Otoyolu'nun Adapazarı-İzmit doğu kavşaklarında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle 2 Aralık'a kadar otoyolun Adapazarı-İzmit yönü 07.00-17.30 saatlerinde trafiğe kapatılarak, ulaşım Adapazarı kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecek ve İzmit doğu gişelerinden tekrar otoyola katılım gerçekleştirilecek.

TAG Otoyolunun Düziçi kavşağı-Osmaniye kavşağı kesimi 1-5. kilometrelerinde üstyapı çalışması nedeniyle Gaziantep-Adana istikameti trafiğe kapatılacak, ulaşım Adana-Gaziantep yönünde sol taşımadan kontrollü olarak sağlanacak.

Anadolu Otoyolu'nun Susuz kavşağı-Çeltikçi kavşağı arasında bulunan Orhan Gökberber Viyadüğü'nün İstanbul istikameti, 6-8. kilometreleri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılacak, ulaşıma İstanbul-Ankara istikametinden çift yönlü izin veriliyor.

Akseki-Manavgat yolunun 4-6. kilometrelerinde patlatmalı kazı çalışması nedeniyle bugün 10.00-15.00 saatlerinde yol trafiğe geçici olarak kapatılacak.

Şebinkarahisar-Alucra yolunun 15-16. kilometrelerinde yamaçlardaki serbest kayaların düşürülmesi çalışmaları nedeniyle 1-3 Aralık'ta ulaşım kontrollü olarak sağlanacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@