7m


7m

hyundai

Trabzon'da ulaşım kolaylaşacak

Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, yine alınan araçların hizmete girmesi dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Trabzon halkına hizmetin en iyisini sunma gayreti içinde olduklarını belirtti. En iyi hizmeti sunabilmek için araç parkının geniş v

Bölgesel 24.09.2008, 14:28
Trabzon'da ulaşım kolaylaşacak

Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, yine alınan araçların hizmete girmesi dolayısıyla düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Trabzon halkına hizmetin en iyisini sunma gayreti içinde olduklarını belirtti.

En iyi hizmeti sunabilmek için araç parkının geniş ve sağlıklı olması gerektiğini ifade eden Canalioğlu, ''(Daha sağlıklı ve süratli hizmet için araçlarımızı yeniliyoruz) sloganıyla başlattığımız çalışmalarda, göreve geldiğimiz günden beri araç parkımızı sürekli genişletip yeni araçlarla donatıyoruz.

Bu kapsamda 31 adet iş makinesi ve araç satın alarak halkımızın hizmetine sunduk. Trabzon halkı hizmetin en güzeline layıktır'' dedi.


Yorumlar (2)
karsiyanlal 14 yıl önce
başkanım en yenisini alsan hatta duble turbo araçlar olsa merak ediyorum erdoğdu yolundan nasıl hızlandıracaksınız daha hızlı dediğiniz ulaşımı :)) güldürmeyin bizi :)
E.A 14 yıl önce
Başkan şaşırdı seçimler yaklaşıyor seçim yatırımı yapmaya çalışıyor sayın başkan yatırımlar için illede paralı olması gerekmiyor yorum yapan arkadaş çok haklı sayın başkan öncelikle trafiği rahatlatacak adımlar atmalı yol kenarlarına park eden araçların kaldırılmasını yayaların kaldırımdan yürüyebilmesi için kaldırım işkaline son vermeli bak o zaman sayın başkan araç almadan bile ulaşım ne kadar rahatlayacaktır. ama biz boşuna diyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@