banner560

Trabzon'da kaçakçılık operasyonu

Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde durdurulan Gürcistan plakalı otobüste yapılan aramada, yurda kaçak yollarla sokulan 6 bin paket sigara ile 42 şişe votka ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele

Bölgesel 04.06.2010, 17:45
Trabzon'da kaçakçılık operasyonu

Trabzon'un Çarşıbaşı ilçesinde durdurulan Gürcistan plakalı otobüste yapılan aramada, yurda kaçak yollarla sokulan 6 bin paket sigara ile 42 şişe votka ele geçirildi. 

Alınan bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Gürcistan'dan Türkiye'ye giriş yaparak İstanbul'a gitmekte olan otobüste kaçak sigara ve içki bulunduğu ihbarını üzerine harekete geçti. 

Çarşıbaşı ilçesinde durdurulan otobüste yapılan aramada, yurda kaçak yollarla sokulduğu belirlenen çeşitli markalarda toplam 6 bin paket sigara ile 42 şişe votka ele geçirildi. 

Otobüsün Gürcistan uyruklu şoförleri A.M, S.R. ve K.S'nin gözaltına alındığı, kaçakçılıkla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@