banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'da hangi beldeler kapanıyor ?

 TBMM Genel Kurulu'nda, 13 İlde Büyükşehir Belediyesi Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı kabul edildi.Kabul edilen bu tasarıyla Trabzon Büyükşehir oldu. Trabzon Büyükşehir olmasının ardında

Bölgesel 13.11.2012, 12:01
Trabzon'da hangi beldeler kapanıyor ?

 

TBMM Genel Kurulu'nda, 13 İlde Büyükşehir Belediyesi Kurulması ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı kabul edildi.

Kabul edilen bu tasarıyla Trabzon Büyükşehir oldu. Trabzon Büyükşehir olmasının ardından belde belediyelerininde kapatılacağı açıklandı.

Buna göre Trabzon'da kapatılacak beldeler şunlar;

Akoluk, Akyazı, Çağlayan, Çukurçayır, Gürbulak, Pelitli, Yalıncak, Adacık, Akçakale, Akçaköy, Akpınar, Darıca, Derecik, Doğanköy, Dörtyol, Işıklar, Kavaklı, Mersin, Söğütlü, Şinik, Yıldızlı, Çankaya, Erenler, Yeşilyurt, Atayurt, Fındıklı, Yeşilyalı,  Oğuz, Yeşilköy,  Ataköy, Karaçam, Taşkıran, Uzungöl,, Aykut, Çalköy, Çayırbağı, Balaban, Beşköy, Atasu, Esiroğlu, Ballıca, Bölümlü, Cumapazarı, Eskipazar, Gürpınar, Kıyıcık, Uğurlu, Çamburnu, Ormanseven, Oylum, Yeniay, Geyikli, İskenderli, Yalıköy, Kaşüstü, Oymalıtepe, Özdil.

Yorumlar (2)
İsmail AKSOY 8 yıl önce
Başta başkanlar olmak üzere çalışanların durumu ne olacak? Bilen açıklarsa iyi olur. Okuyanlara saygılarımla.
ismail altun 8 yıl önce
cok güzel oldu ben istanbuldan köye gittim köyün yolu cok kötüydü belediyeye gittim dedimki gırayder yolayında şu yolu düzeltelim mazot oparatörin ücreti falan hepsi ben karşılarım dedim belediyenin verdiği cevap baban kime oy verdiyse o yapsın yolları bukadar sacma birlaf hayatımda duymadım o yüzden ben kücük yerlerin kapanmasından yanayım cünkü devlete boşuna yük oluyorlar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@