7m

Çapkınoğlu

Trabzon'da devrim yaptık

AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta, 2004 yılından bu yana İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Trabzon'da devrim niteliğinde hizmetler yaptıklarını söyledi.Trabzon Ak Parti İl Başkanlığı'nda İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Muhammet Bal

Bölgesel 01.11.2008, 18:24
Trabzon'da devrim yaptık

AK Parti Trabzon İl Başkanı Muhammet Balta, 2004 yılından bu yana İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Trabzon'da devrim niteliğinde hizmetler yaptıklarını söyledi.

Trabzon Ak Parti İl Başkanlığı'nda İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Muhammet Balta, bir dönem kendisinin başkanlığını yaptığı İl Genel Meclisi'nde 2004 yılından bu yana devrim niteliğinde çok başarılı çalışmalara imza attıklarını kaydetti. AK Parti grubunun İl Genel Meclisi'nde her zaman öncü olduğunu belirten Balta, “Sağlıktan eğitime kadar her alanda çok başarılı çalışmalara imza attık. İl Genel Meclisinde AK Parti grubu hep öncü olmuştur. Her alanda hizmet vermek için ellerinden gelen çalışmayı yapmışlardır. Görevini layıkıyla yapan bütün arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

KÖYDES projeleri başta olmak üzere yerel parlamentoların gücünü ve neler yapabileceğini Trabzon halkına gösterdiklerini ifade eden Muhammet Balta, “Seçimlere kadar kalan 5 aylık sürede de arkadaşlarımızla birlikte yine aynı şevk ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hem partimiz hem de milletimiz bu güçle beraber hizmet almaya devam edecektir” diye konuştu.

Balta, İl Genel Meclisi üyesi Recep Aktürk'ün istifasıyla ilgili olarak gazetecilerin sorusu üzerine kendilerine gelen bir istifa dilekçesinin olmadığını söyledi.


Yorumlar (3)
atrb 14 yıl önce
Nedir bu devrim niteliğindeki işler. biz mi göremiyoruz. insanları keriz mi zannediyorsunuz. Koydes, kumbasa dönüştü haberiniz var mı?Sen nereden geldin be kardeşim. Konuşmaktan, rant peşine koşmaktan başka ne yapıyorsunuz. Şu üreticinin haline bir baksanıza, dinlessenize adamları. onların günahları içinde bozguna uğrayacaksınız unutmayın. pes doğrusu, pes.
casa 14 yıl önce
Hiç bir Hükümetin elinde sihirli değnek olmadığından beklentimiz,samimiyet ve dürüstlüktür.Ülkenin gelirlerini çarcur etmeden ve yolsuzluk yapmayan hükümetlere saygı duymaktan başka yapaçak bir şey yok.
karsiyanlal 14 yıl önce
seçimlerde açıkçası ben bu hükümete oy vermedim vermeyecemde ama objektif olalım ve ielrsine bakalım ; güzel çalışmalar yapıldı özellikle trabzon bölgesinde, şüphelerimde şu şekilde sıralanırsa ; küresel ısınmanın verdiği sonuçlardan dolayı acaba bu bölgenin alt yapısı bitirilip ülkemizdeki kalacak tek yaşam alanı olan karadeniz dış ülkeler içinmi düzenlendi ; bunun yanısıra yol yapıpta henüz bir iş sahası (üretime dayalı) yaratılmadığı ortada bunun kaynağında başka bir girişmi var ; hep haklı çıktım ilerleyen yıllar her şeyi gösterecek

Gelişmelerden Haberdar Olun

@