Trabzon'da bir kadının feryadı

Valilik koridorlarında bağırmaya başlayan genç kadın, polis tarafından sakinleştirilerek ambulansla hastaneye kaldırıldı. Geçen yıl eşi Hacı Çakır tarafından sokak ortasında dövülüp, kemerle boğulmaya çalışılan Emine Çakır, bu olayın ardından eşinden ayrı

Bölgesel 29.10.2008, 08:40
Trabzon'da bir kadının feryadı
Valilik koridorlarında bağırmaya başlayan genç kadın, polis tarafından sakinleştirilerek ambulansla hastaneye kaldırıldı. Geçen yıl eşi Hacı Çakır tarafından sokak ortasında dövülüp, kemerle boğulmaya çalışılan Emine Çakır, bu olayın ardından eşinden ayrı yaşamaya başlamıştı.

'AHLAKSIZ TEKLİF YAPIYORLAR' Emine Çakır, kendisini sakinleştirmeye çalışan kadın polislerin elinden kurtulmaya çalışırken, 'yeter' diye bağırmaya başladı. O sırada Valilik önünden geçen Türk Anneler Derneği Trabzon Şube Başkanı Ziynet Şener de sinir krizi geçiren Çakır'a sarılarak sakinleştirmeye çalıştı.

Ziynet Şener'e ağlayarak derdini anlatan Emine Çakır, "Çocuğumla dışarıda kaldım. Kira veremiyorum. Hiç birşey yok evimde. İş istedim vermediniz. Ne yapayım ben? Biri sesimi duysun, bunaldım. Millet bana kötü gözle bakıyor. Ahlaksız teklif yapıyorlar bana. Babam yaşındaki adamlar bana yatma teklifi yapıyor.

Bunaldım" diyerek feryat etti.
Emine Çakır 112 Acil Servis'ten gelen ambulansa binmemek için de uzun süre direndi. Polisler tarafından zorla ambulansa bindirilen Emine Çakır hastaneye gönderildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Karaani 13 yıl önce
Hanımefendinin durumu gerçekten üzücü.Hele aldığı teklifler utanç verici.Fakat herkes gibi oda illa devlet işi aramış,dışarıdada pekala iş bulabilirdiniz,nice insanlar buluyor.Çalışıyor.

İş beğenmemezlik topluma işlemiş bir sorun oldu.
rokostel 13 yıl önce
Öncelikle hakikatten bu kişinin Allah yardımcısı olsun vede iş istemek son ümitlerle yine namusuyla çalışmak istemek kişilerin en doğal haklarından birisi bu devlet olmuş özel olmuş bu hiç kimseyi ilgilendirmez çıkmazlar içinde arayışlarla uğraşan kişi tabi ki ilin en üst yöneticisinden kalıcı bir iş istemek en doğal hakkı buna herkes saygı duymalı

öncelikle bu kadın bir anne o gözle değil de neden herkes bir yanlışlara sürükleniyoruz vede herkese art niyet besliyoruz işte dinden uzaklaşan toplum Allah korkusu olmayan toplumlarda bu iğrenç teklif vede sahnelerle hepiniz karşılaşıyorsunuzdur bu da az gelişmişliğin de bir göstergesi bence hani dernekleşmeyi vede artık siyasi partilerde bu iş ve işçi bulma kurumunun yetkileri elinden alınmış gibi davranmak yerine hakikatten hak edene verilip vede kendi yandaşlarına yapmazsa düzen kendiliğinden kurulur vede bu tür sahnelerle karşı karşıya kalmayız

hepinizin CUMHURİYET BAYRAMINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLAR saygılar sunarım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@