Trabzon'da 350 bayan sınır dışı

Edinilen bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bu yılbaşından bugüne kadar sürdürdükleri denetimlerde büyük çoğunluğu fuhuş suçundan olmak üzere 350 bayan hakkında işlem yaparak sınır dışı edilirken, bu bayanlardan

Bölgesel 10.11.2008, 13:01
Trabzon'da 350 bayan sınır dışı
Edinilen bilgiye göre, Trabzon Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler bu yılbaşından bugüne kadar sürdürdükleri denetimlerde büyük çoğunluğu fuhuş suçundan olmak üzere 350 bayan hakkında işlem yaparak sınır dışı edilirken, bu bayanlardan 106'sında bulaşıcı hastalık tespit edildi.

Bayanların 51'inde Hepatit B ve C, 55'inde ise Frengi tespit edilirken, 1 bayanda da AIDS hastalığı tespit edildi. Yabancı uyruklu bayanlara yönelik olarak denetimler sürerken, söz konusu bayanlarla birlikte olanların bir an önce sağlık kuruluşlarına başvurması istendi.

Öte yandan geçtiğimiz hafta sonu sınır dışı edilen 59 bayandan 10'nunda Frengi, 2'sinde Hepatit B ve 2'sinde ise Hepatit C tespit edildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
bykudu 13 yıl önce
yahu bir aklı selim insan çıksında şu durakları çonlekçiden alsın.fuusun onune geçilmez.amabunu yapabilirsiniz.orda kalmak zorunds olan aileler var.onlar için bişeyler yapılsın.ya da ordaki oteller kapatılsın.iii guzelimm kzları sınırdısı ettiniz sorun kalmadı.daha duyatrlı o9lun daha buyuk sorunlar var.
Karaani 13 yıl önce
Aslında onların yaptığıda bir hizmet.350 bayanı sınırdışı ettiniz.Ne olacak bu milletin stresini kim yok edecek,bu millet nasıl deşarz olacak.Vurgunlar kavgalar başlar yakında. Dimi ama :))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@