banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzon'un Başkanı kim olmalı

16 Ocak 2009 tarihinde başladığımız  ve sonuçları 27 Ocak 2009 tarihinde açıklanacak olan “Trabzon belediye başkanlığına hangi isim daha yakın” başlıklı anketimizde kıran kırana çekişme devam ediyor.23 Ocak 2009 tarihi saat 22:30 itibarı ile anketimize ku

Bölgesel 20.01.2009, 22:11 08.11.2018, 12:47
Trabzon'un Başkanı kim olmalı

16 Ocak 2009 tarihinde başladığımız  ve sonuçları 27 Ocak 2009 tarihinde açıklanacak olan “Trabzon belediye başkanlığına hangi isim daha yakın” başlıklı anketimizde kıran kırana çekişme devam ediyor.

23 Ocak 2009 tarihi saat 22:30 itibarı ile anketimize kullanılan oy sayısı 9117

Büyük Çekişme:

 “Trabzon belediye başkanlığına hangi isim daha yakın” başlıklı anketimizde büyük çekişme artarak devam ediyor.

Kullanılan 9117 oyun % 42,84'ünü alan aday ilk sırada yer alırken, % 40,04 oy alan aday ikinci sırada.

 Diğer adayların aldıkları oy yüzdeleri ise şöyle:

9117 oyun % 8,11'ini alan aday 3'ncü, % 6.72 ünüi alan aday 4'ncü ve % 2,29'unu alan aday 5'nci sırada yer alıyor

Bu anketimiz ilk olup ilerleyen günlerde diğer partilerinde adaylarını açıklamasıyla geniş katılımlı olacaktır. Anketin ikincisini yine sizin oylarınıza sunacağız.

Anketimize sayfanın sağ tarafında bulunan anket bölümünden veya burayı tıklayarak oy verebilirsiniz.

Yorumlar (19)
lazmr 12 yıl önce
Volkan Canalioğlu çok iyi bir Trabzonlu Trabzonsporlu...AKP nin Stad yalanlarına ve bizim şampiyonluğumuz elimizden alınırken kadıkoydeki katliamdan sonra çıkıp FB yi kutlayan başbakana kinim hiçbir zaman da geçmeyecek.
drina k 12 yıl önce
artık gerçekleri görün biraz.volkna tam 5 yıldır trabzonda bir çivi çakmamıştır. düğün,derneğe gitmekten başka bişe yapmamıştır. trabzonda ak parti zamanı gelmiştir artık.
efor 12 yıl önce
akp çokmu çivi çakmış. akp zamanı çoktan bitmiştir volkan başkana saldırıp duruyorlar uğraşmayın açık ara gene başkan
Sercoo 12 yıl önce
Allah'ım yaa bu akp diyenlere artık gülüyorum.. ne cebinizde para var ne bi yerinizde para var dışarda boş boş dolaşırız işsizlik almış başını gidiyor arabaya benzin koyamayız evimize yemek getiremeyiz fındığımıza para alamayız sonrada akp akp bir tane iyi birşeyini göstersene bana sayın lazmr.. Trabzonspor üzerinden siyaset yapan kim acaba trabzondan akyazı yapılıp bitecek diye oy alan kim acaba şimdide olmayabilir diye kıvıran kim acaba.. size artık gerçekten gülüyorum :))
orto 12 yıl önce
Başkan sadri şener daha ne başkanı arıyorsunuz. Kızsakda zaman zaman aleyhine yazsakta volkan başkandanda tüm AKP lilerdende trabzona daha fazla faydası var. En azından adamda yalan yok. Bırakın belediyeyide TRABZONSPORUMUZA bakın.
stress 12 yıl önce
Canalioğlunun yılmaz ve ısrarkar fedaileri bu başlıkta da faaliyette. Sadece gülüyorum, 29 mart akşamı her şey belli olacak zaten
memorinho 12 yıl önce
Sayın Gümrükçüoğlu %61 le gelde.. plaka okut şunlara yaa :):)
tunahan 12 yıl önce
-Benim binbir emekle bahçemden aldığım,onca masraf yaptığım fındığıma ne oldu,ben uğraştım tüccar kazandı.1 ton fındık yapmışım Eylül ayı satacam,çocuklarım okula gidecek ramazan gelmiş ihtiyacım var bunun bayramıda var kalmış nediyor şimdi satarsan bu para aralıkta satarsan bu para ki insanların aralığa kadar bekleme şansımın olmadığını bile bile.

-2011 e stadınız hazır deyip oyları toplayanlar şimdilerde mevcut stadınız size yeter diyorlar.

-İşsizlik almış başını gitmiş bir tane yatırım yok,istihdam adına hangi çiviyi çakmışlar Trabzona.

-Düşün artık bu memleketin yakasında.Durmak yok yola devam Volkan başkan..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@