banner192

Trabzon- Giresun yoluna DİKKAT!

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Gazipaşa-Anamur yolunun 32-33. kilometreleri arasındaki (Melleç-Radar mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışm

Trabzon- Giresun yoluna DİKKAT!

Karayollarının bazı kesimlerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Gazipaşa-Anamur yolunun 32-33. kilometreleri arasındaki (Melleç-Radar mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 17. 00-18. 00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacak.

Anadolu Otoyolu'nun Akıncılar gişeleriyle Kızılcahamam Kavşağı'nın 1-8. kilometreleri arasındaki İstanbul-Ankara istikametinde üst yapı onarım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer istikametten iki yönlü ve kontrollü sağlanacak.

İzmir-Aydın Otoyolu'nun 6-7. kilometreleri arasındaki (Pancar geçişi) yüksek gerilim enerji hattı çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın 7. 00-20. 00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

TEM Otoyolu'nun Gebze Köprülü Kavşağı-İzmit Doğu Kavşağı arasında asfaltlama çalışmaları nedeniyle 15 Kasım'a kadar güney taşıma yolunda (İstanbul-Ankara istikameti) 22. 00-11. 00; pazar günü ise 24. 00-7. 00 saatleri arasında yol trafiğe kapatılarak ulaşım D-100 yolundan sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Eskişehir Kavşağı ile İncek Kavşağı arasında Eskişehir-İncek istikametindeki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle 5 Ekim 2011'e kadar ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

Bozüyük Çevre Yolu'nun 8-10. kilometreleri arasında yol yapım ve bakım çalışmaları nedeniyle 28 Ekim 2011 tarihleri arasında sol taşıma yolu trafiğe kapatılarak, ulaşım sağ taşıma yolundan iki yönlü olarak sağlanacak.

(Kastamonu-Çankırı) İl sınırı-Ilgaz yolunun 11-14. kilometreleri arasındaki Kazancıköy Köprüsü'nde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü verilecek.

Giresun-Trabzon yolunun 63. kilometresindeki Tirebolu İlçesi Güce Kavşağı mevkisinde yaya üstgeçidi montaj çalışmaları nedeniyle 15 Eylül 2011'e kadar ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacak.

Kulu Kavşağı-Cihanbeyli yolunun 0-61. kilometreleri arasındaki üstyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Salihli-Uşak yolunun 40-43. kilometreleri arasındaki Kula çıkışında aslfaltlama çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sağlanacak.

Kürtün-Torul yolunun 4-5. kilometreleri arasında bulunan Günyüzü 1 ve Günyüzü 2 tünellerindeki aydınlatma sistemi yenileme çalışmaları nedeniyle 8. 00-17. 00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü verilecek.

Kırşehir-Kayseri yolunun 13-48. kilometreleri arasındaki (Çalış-Kızılağıl) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor.

Ankara Çevre Otoyolu'nun Eskişehir Kavşağı ile İncek Kavşağı arasında Eskişehir-İncek istikametindeki üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım diğer istikametten iki yönlü verilecek.

İzmir-Turgutlu yolunun 39-44. kilometreleri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü yapılacak.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 13. kilometresindeki Cumapazarı mevkisinde köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

O-2 Otoyolu'nun Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile Harp Akademileri Tüneli-Kavacık Kavşağı Fatih Sultan Mehmet Köprüsü arasında orta refüjünde direk yenileme çalışmaları nedeniyle 21 Ekim 2011'e kadar 23. 00-05. 00 saatleri arasında

(cumartesi-pazar günleri 10. 00'a kadar) bir şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden verilecek.

Zonguldak-Ereğli yolunun 7-13. kilometreleri arasındaki heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım ağır tonajlı araçlar için Zonguldak-Devrek-Mengen, diğer araçlar için ise Üniversite Hastanesi güzergahından sağlanacak.

Tarsus-Adana-Gaziantep Otoyolu'nun 188-223. kilometreleri arasındaki Taşoluk, Ayran, Kızlaç ve Aslanlı tünellerinin bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 15 Ekim'e kadar her iki yönde zaman zaman bazı şeritler trafiğe kapatılacağından sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Milas-Yatağan yolunun 4-19. kilometreleri arasındaki (Kozağaç, Boğayokuşu ve Karaltı mevkilerinde) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle Salı ve Perşembe günleri 14. 00-16. 00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılarak ulaşım kontrollü sağlanacak.

Zonguldak-Devrek-Mengen yolunun 33-87. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 8. 00-19. 00 saatleri arasında yol aralıklarla ulaşıma kapatılacak.

Zonguldak-Ereğli yolunun 54-56. kilometreleri arasında patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 15. 00-17. 00 saatleri arasında yol ulaşıma kapatılacak.

Of-Çaykara-Bayburt yolunun 35-44. kilometreleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle 8. 00-18. 00 saatleri arası trafiğe kapatılarak, küçük tonajlı araçlar için trafik Taşkıran-Demirli-Köknar istikametindeki servis yolundan sağlanacak.

Niksar-Reşadiye-Erzincan yolunun 49-52. kilometreleri arasındaki bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle 7. 00-12. 00 ile 13. 00-18. 00 saatleri arasında ulaşım 20 dakikalık aralıklarla kesilerek kontrollü olarak verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.