7m


7m

hyundai

Trabzon-GAP Başbakanlık'ta

MÜSİAD'IN BAŞBAKAN İLE DEMİRYOLU İÇİN GÖRÜŞTÜ MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ahmet Sarı beraberinde MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ile birlikte Başbakanlık merkez konutunda görüşme gerçekleştirdiler. MÜSİAD Başkanı Ahmet Sarı hazırladıkları Trabzon-G

Bölgesel 24.09.2008, 16:44
Trabzon-GAP Başbakanlık'ta
MÜSİAD'IN BAŞBAKAN İLE DEMİRYOLU İÇİN GÖRÜŞTÜ

MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ahmet Sarı beraberinde MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ile birlikte Başbakanlık merkez konutunda görüşme gerçekleştirdiler. MÜSİAD Başkanı Ahmet Sarı hazırladıkları Trabzon-GAP demiryolu ile ilgili proje çalışmalarını ve TTSO önderliğinde hazırlanan teşvik dosyasını Başbakana sundu.

DEMİRYOLU İÇİN EN ÜST DÜZEY GİRİŞİM

Önceki gün şehrimizi ziyaret eden MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan Trabzon-GAP demiryolu bağlantısının önemini dile getirmiş ve projeye sahip çıkmıştı. Başbakanlık merkez binasında MÜSİAD Trabzon Şube Başkanı Ahmet Sarı ve beraberinde MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ile birlikte hazırlanan projeyi ve projenin yapılabilirliğini Başbakan'a sundular. Yaklaşık 1.5 saat süren görüşmede projelerin ayrıntılarının da konuşulduğu belirtiliyor.

TEŞVİK DOSYASI BAŞBAKAN'IN ELİNDE

Ticaret ve Sanayi Odası'nın hazırlamış olduğu teşvik koşullarının devam etmesini içeren dosya MÜSİAD Trabzon Şubesi Başkanı Ahmet Sarı tarafından Başbakan Tayip Erdoğan'a verildi. Başbakan Erdoğan'ın konuya eğileceği belirtildi. Ayrıca hazırlanan dosyalar Başbakan yardımcısı Cemil Çiçek ve Ticaret ve Sanayi Bakanı Zafer Çağlayan'a da sunuldu.

Yorumlar (3)
kalecikli 14 yıl önce
ALLAH ım inşallah bu proje gerçekleşir hayal olmaktan çıkar.ama çoook zor gözüküyo yapılsa bile bir kaç başbakan eskiteceğine eminim TRABZON umuzun herşeyi olan bu projeye ve güney çevre yolu projesine sahip çıkalım.yattara giderse de gitsin TRABZONSPOR herkesin üstündedir herşey TRABZON için..61>34
fofink 14 yıl önce
adamlar bir yarışma yaptılar.3-4 proje sunam adamın emeklerine saygı göstermeyen kişiler reklam olsun diye bir çocuğun resmine ödül verdiler.birde kalkmışlar bizde birşey yapıyoruz diye.yok demiryolu projesi sunuyorlar.elalem işte görsun.2 resim çekilelim hesabı. müstakil bunlar mustakillll.
oceans 14 yıl önce
(inşallah gerçek olur bu proje)....yıllardır trabzona demir yolu isteniyo.ama bir türlü somut bir adım atılmadı.peki neden?birileri bunu engelliyo.bence bu proje yatar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@