Trabzon'daki Artvinliler Vali Doğanay'ı ziyaret etti

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Trabzon Artvinliler Derneği Yönetimini makamında kabul etti.

Bölgesel 23.02.2017, 15:36
Trabzon'daki Artvinliler Vali Doğanay'ı ziyaret etti
Artvin Valisi Ömer Doğanay, Trabzon'da faaliyet gösteren Trabzon Artvinliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetim kurulu üyelerini  makamında kabul etti.
Trabzon Artvinliler Derneği Başkanı Ahmet Külekçi ve yönetim kurulu üyelerini  makamında kabul eden Artvin Valisi Ömer Doğanay kalbi, gönlü ve yüreği Artvin için atan dernek ve sivil toplum kuruluşlarına her konuda destek olacaklarını dile getirdi.
 Ziyarette, Başkan Külekçi ise dernek faaliyetleri ve çalışmaları hakkında Vali Doğanay’a bilgi verdi.
  Dernek Başkanı Ahmet Külekçi KTÜ Öğretim üyesi Özdemir Hafızoğlu öncülüğünde Trabzon-Hopa ve Arhavi’den sanat müziğine gönül verenlerle oluşacak ekiple Artvin’de Mayıs ayında ”Birlik ve beraberlik” sloganı ile konser verme talebini dile getirdi.
  Trabzon Artvinliler Derneği önerisine sıcak bakan ve konser organizasyonu  için her türlü desteği vereceklerini belirten Vali Doğanay “Sanatçılarımız bizim için değerlidir, özeldir. Gençlik haftası içinde bu anlamlı organizasyona Artvin olarak ev sahipliği yaparak destek sunacağız” dedi.
 -Mayıs ayında konser
  Beste ve yorumları ile bölgemizde Türk Sanat Müziğine damgasını vuran KTÜ Öğretim Üyesi Özdemir Hafızoğlu ise, Vali Doğanay’a teşekkür ederek “Sayın Valimizin derin hoşgörüsü ve sanata bakış açısı bizi çok mutlu ve onure etti. Artvin’de çok güzel bir etkinlik yapacağız. Arhavi ve Hopa’dan katılım olacak olması bu kaynaşmaya renk katacak” dedi.
  Trabzon-Arhavi- Hopa ve Artvin’den oluşacak sanat müziği korosunun Mayıs  ayı içinde Artvin’de konser vermesi bekleniyor.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Mehmet Akif yılmaz 4 yıl önce
Gerçek başkan Cevat kurt ????
flaneur 4 yıl önce
beyin iptal, beyin out.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@