banner526

banner533

banner513

Trabzon'da yol çalışmaları!

Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Fatih Caddesi'nde yaptıkları çalışmaları gelecek yıl şubat ayında tamamlamayı planlandıklarını söyledi. Saral, belediye tarafından İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi'nde yapılan yol modernize çalışmalarını inceleyerek yetkili

Bölgesel 23.12.2008, 12:23 10.09.2018, 12:40
Trabzon'da yol çalışmaları!


Of Belediye Başkanı Oktay Saral, Fatih Caddesi'nde yaptıkları çalışmaları gelecek yıl şubat ayında tamamlamayı planlandıklarını söyledi.

Saral, belediye tarafından İrfanlı Mahallesi Fatih Caddesi'nde yapılan yol modernize çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Çift yönlü bölünmüş yol olarak tasarlanan caddede yapılacak olan geniş tretuvarların yayalara büyük kolaylık sağlayacağını ifade eden Saral, asfaltın dökülmesi ve ışıklandırma çalışmalarının tamamlanmasıyla caddenin hoş bir görünüme kavuşacağını ifade etti.

Fatih Caddesi'ni Atatürk Bulvarı'nın devamı olarak tasarladıklarını dile getiren Saral, ''28 Mart seçimlerinde bu caddenin yolunu Atatürk Bulvarı'na yakışır bir halde yeniden düzenleyeceğimizin sözünü vermiştim. Mahalle sakinlerine verdiğim bu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyorum'' dedi.

Cadde üzerinde iki okul bulunduğunu, öğrencilerin de bu çalışmanın ardından okullarına daha rahat ve güvenli bir şekilde gidip gelebileceklerini kaydeden Saral, caddedeki çalışmaların 175 bin YTL'ye mal olacağını bildirdi.

Saral, çalışmaların gelecek yıl şubat ayında tamamlanmasının planlandığını sözlerine ekledi.

Yorumlar (1)
akyildiz 12 yıl önce
sayın oktay saralı ofta herkes sever insan olarak iyi bir kişilige sahipdir sayın oktay başkana bir sorum olacak; sayın başkanım sadece of'un batısına yatırım lar yabıyorsun neden dogusuna hiç birşey yabmıyorsun bunu cok merak ediyorum; saygılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@