7m


7m

hyundai

Trabzon Belediyesi'nden uyarı

Trabzon Belediyesi, son zamanlarda bazı kişilerin kendini belediye personeli olarak tanıtıp abonelerde para istedikleri yönünde abonelerini uyardı. Belediyeden yapılan açıklamada, “Son zamanlarda bazı mahallelerde kendini belediye personeli olarak tanıtan

Bölgesel 19.09.2008, 14:13
Trabzon Belediyesi'nden uyarı

Trabzon Belediyesi, son zamanlarda bazı kişilerin kendini belediye personeli olarak tanıtıp abonelerde para istedikleri yönünde abonelerini uyardı.

Belediyeden yapılan açıklamada, “Son zamanlarda bazı mahallelerde kendini belediye personeli olarak tanıtan kişi veya kişiler abonelere, 'Su borcunuz var, bana öde yoksa suyunuzu keseceğiz' tehdidi ile para talep ettikleri yönünde ihbarlar gelmektedir. Belediyemizin, personel görevlendirerek ev ev dolaşarak su ücreti tahsili yönünde bir uygulaması olmayıp, su tahsilat veznelerimiz ile anlaşmalı bankaların dışında hiç kimseye su tahsilatı yapmak için yetki verilmemiştir. Sayın halkımızın mağdur olmamaları için bu kişilere itibar etmemeleri, gelen şahıslara kimlik sormaları, evine almamaları ve en yakın güvenlik birimine haber vermeleri önemle rica olunur” denildi.


Yorumlar (1)
E.A 14 yıl önce
Olacağı buydu şehrimiz sahipsiz kaldı biz seçim yapamadık sorumlusuda biziz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@