7m

Çapkınoğlu

Trabzon balık hâline makyaj

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, sahil kesiminde bulunan toptancı balık halinde incelemelerde bulunarak balıkçı esnafın sorunlarını dinledi. Mevcut balık halinin Trabzon'a yakışmadığını belirten Canalioğlu, ''Biz Trabzon'u Avrupa standartlarınd

Bölgesel 20.10.2008, 12:11
Trabzon balık hâline makyaj
Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, sahil kesiminde bulunan toptancı balık halinde incelemelerde bulunarak balıkçı esnafın sorunlarını dinledi.

Mevcut balık halinin Trabzon'a yakışmadığını belirten Canalioğlu, ''Biz Trabzon'u Avrupa standartlarında bir kent olarak düşlüyoruz. Her yönüyle Avrupa'nın önemli bir kenti haline getirme gayreti içerisindeyiz. Çünkü, Trabzon bunu hak ediyor'' dedi.

Bunun için modern projelere imza attıklarını ifade eden Canalioğlu, ''Bu balık hali de modern bir kente yakışmamaktadır. Geçmişte iyi düşünülüp yapılmış olabilir. Ama Trabzon hızla gelişmektedir.

Şimdi ihtiyaca cevap veremediği gibi görüntü olarak da kentimize yakışmamaktadır. Bunun için burada Avrupa standartlarında modern bir balık hali yapacağız. Bunun için çalışmalarımız sürüyor'' diye konuştu.

Yorumlar (1)
kalecikli 14 yıl önce
helal başkanım sizin gibi başkanı ALLAH herkese nasip etsin çok iyi çalışmalarınız var inş balık halini de yenilersiniz gerçekten de yakışmıyor TRABZON a.İnş TRABZON un büyükşehir olması memeleketimize tren yolu gelmesi ve güney çevre yolu yapılması sizin döneminize rast gelir çünkü bu projeler TRABZON için artık hayal olmaktan çıkmıştır .TRABZON için olmazsa olazlardan dır ve yakın zamanda da olacaklardır inş..3 değil 13 yesekte inadına TRABZONSPORRRRRRRRR...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@