Taziyeye gitti, evi soydu

Edinilen bilgiye göre, 3 gün önce Boztepe Mahallesi'ndeki bir cenaze evine taziyeye giden Adalet Y. (48) isimli kadın, daha sonra namaz kılmak için izin isteyerek odaya girdi. Odada S.K.'ya ait çantadan bin 800 YTL, S.A.'ya ait çantadan da 400 YTL'yi alan

Bölgesel 26.10.2008, 17:10
Taziyeye gitti, evi soydu
Edinilen bilgiye göre, 3 gün önce Boztepe Mahallesi'ndeki bir cenaze evine taziyeye giden Adalet Y. (48) isimli kadın, daha sonra namaz kılmak için izin isteyerek odaya girdi. Odada S.K.'ya ait çantadan bin 800 YTL, S.A.'ya ait çantadan da 400 YTL'yi alan kadın kayıplara karıştı.

Olaydan 2 gün sonra Fatih Mahallesi'ndeki bir cenaze evine taziyeye giden Adalet Y., burada hırsızlık girişiminde bulunurken suçüstü yakalanarak polise teslim edildi. Adalet Y., öğle saatlerinde Trabzon Adliyesi'ne çıkartıldı.

Yapılan araştırmada Adalet Y.'nin hırsızlık suçundan 15 sabıkası bulunduğu tespit edilirken, Samsun'da hırsızlık suçuyla girdiği cezaevinden 2007 yılında çıktığı belirlendi.

Samsun, Giresun, Sivas, Bursa, Afyon gibi illerde de 5 ayrı kimlik kullanan Adalet Y.'nin, özellikle belediye hoparlöründen duyduğu ölüm ilanlarının ardından söz konusu yerlere gidip hırsızlık yaptığı öğrenildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@