Seçimi Cirav kazandı

Trabzon Ticaret Borsası'ndaki çift liste gidilen seçimin galibi Mehmet Cirav oldu. Trabzon Ticaret Borsası'nda yapılan organ seçimlerinde Mehmet Cirav'ın başını çektiği liste 104 oyla seçimi kazandı. Sebahattin Arslantürk'ün listesi ise 88 oy aldı.. Borsa

Bölgesel 07.02.2009, 17:15
Seçimi Cirav kazandı

Trabzon Ticaret Borsası'ndaki çift liste gidilen seçimin galibi Mehmet Cirav oldu.

Trabzon Ticaret Borsası'nda yapılan organ seçimlerinde Mehmet Cirav'ın başını çektiği liste 104 oyla seçimi kazandı. Sebahattin Arslantürk'ün listesi ise 88 oy aldı..

Borsa binasında yapılan seçime 214 üyeden 193 kişi katıldı. Bir oy geçersiz sayıldı. Saat 10.00'da başlayan ve oldukça demokratik çerçevede gerçekleştirilen seçimde iki ayrı liste yarıştı.

16.00'da oy verme işlemi sona erdi. 16.05'de sandık açıldı ve oylar sayıldı.

Mehmet Cirav'ın başını çektiği liste 104 oy alırken, Sebahattin Arslantürk'ün listesi 88 oyda kaldı. Seçimi kazanan Mehmet Cirav her iki tarafında seçime çok iyi hazırlandıklarını belirterek, “ Çok demokratik bir seçim oldu. Her iki tarafı da kutluyorum. Oy veren vermeyen herkes birbirini tanıyan insanlar. Buraya kadar gelip oy kullanan herkese teşekkür ediyor, diğer arkadaşlara da başarılar diliyorum” diye konuştu.


Seçimi 16 oy farkla kaybeden Sebahattin Arslantürk de yaptığı konuşmada, çok güzel bir seçim atmosferi yaşadıklarını belirterek, “ Sonuçta bu bir hizmet yarışıdır. Bir taraf kazanacaktı. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.Önümüzdeki hafta TTSO'da seçim yapılacak. Umarım orada da böyle demokratik bir seçim olur” dedi.

Seçilen meclis üyeleri kendi aralarında Meclis Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu'nun 4 üyesini seçecek.Seçim sonucunda TTB Meclis Asil Üyeleri şu şirketlerden ve isimlerden oluşuyor:

1- CİRAV GIDA SANAYİ VE TİC.A.Ş.
2- OLTAN GIDA MADDELERİ İTH.İHR.LTD.ŞTİ.
3- ŞENGÜL GIDA MAD.İTH.İHR.NAK.VE TİC.LTD.ŞTİ.
4- K.A.M FINDIK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.
5- TRABZON FOŞA FINDIK GIDA SAN.NAKL.VE TİC.LTD.ŞTİ.
6- BİRLİK TARIM ÜRÜNLERİ NAKL.İNŞ.TAAH.TURZ.GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
7- YAVUZ GIDA TARIM ÜRÜNLERİ İTH.İHR.LTD.ŞTİ.
8- DEM ÇAY GIDA SAN.TİC.A.Ş.
9- H-KILIÇ İNŞ.NAKL.MÜH.TEMZ.VE YEM.HİZ.TİC.LTD.ŞTİ.
10-HAMİ KULOĞLU
11-SAİT BERBER
12-YAVUZ SELİM ÇAKIROĞLU
13-DERVİŞ İSKENDER
14-YILDIRAY YILDIRIM

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@