Rize'de tünelde çalışma var

Karayollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Bölgesel 31.03.2018, 10:35 31.03.2018, 10:49
Rize'de tünelde çalışma var

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Rize Ardeşen devlet yolunun 48-49. kilometrelerindeki Pazar 1 Tüneli'nde 2 Nisan 08.00-17.00 saatlerinde yapılacak bakım onarım çalışmaları nedeniyle Rize Ardeşen yönünde bulunan güney tüpünde trafik tek şeritten kontrollü sağlanacak. 

Kastamonu-İnebolu devlet yolu ayrımı - Devrekani - Çatalzeytin Yolu'nun 0-1. kilometrelerindeki Devrekani Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun her iki tarafında ulaşım tek şeritten gerçekleştiriliyor.

İstanbul-İzmit devlet yolunun Eskihisar Feribot İskelesi Kavşağı'nda yapım çalışmalarından dolayı tek yön trafiğe kapatılarak ulaşıma tek yönden gidiş geliş olarak izin verilecek. 

Eskişehir-Sivrihisar ayrımı-Polatlı yolunun 4-11. kilometrelerinde üstyapı çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bu kesiminde Polatlı-Sivrihisar istikameti trafiğe kapatılarak trafik karşı istikametten iki yönlü sağlanıyor. 

Durağan-Vezirköprü yolunun 13-14 kilometrelerinde meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak gerçekleştirilirken Afyonkarahisar-Ankara yolunun 45-55. kilometrelerinde İscehisar şehir geçişinde toplayıcı yol yapımı ve parke, bordür çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@