Rize'de Şüpheli Ölüm

Rize'nin Pazar ilçesinde, Gürcistan uyruklu bir kişi yatağında ölü bulundu. Olayla ilgili Gürcü 3 kişi savcılığa sevk edildi.Pazar Öğretmenevi karşısında bir evde yabancı uyruklu bir kişinin ölü bulunduğu ihbarını alan polisler, olay yerine geldiklerinde

Bölgesel 04.08.2007, 12:22
Rize'de Şüpheli Ölüm

Rize'nin Pazar ilçesinde, Gürcistan uyruklu bir kişi yatağında ölü bulundu. Olayla ilgili Gürcü 3 kişi savcılığa sevk edildi.

Pazar Öğretmenevi karşısında bir evde yabancı uyruklu bir kişinin ölü bulunduğu ihbarını alan polisler, olay yerine geldiklerinde Gia Gagnidze (28)'yi yatağında ölü buldu.

Aynı evde kalan ve Gagnidze'nin arkadaşları oldukları öğrenilen Gürcistan uyruklu 3 kişi, Gagnidze'nin saat 04:00 sıralarında tanımadıkları bir kişi tarafından hasta olduğu söylenerek eve getirildiğini ifade etti.

Hasta olduğu için Gagnidze'yi yatağa yatırdıklarını belirten 3 Gürcü, daha sonra ifadeleri alınmak üzere savcılığa sevk edildi.

Gagnidze'nin vücudunda morluk bulunduğu ve kesin ölüm sebebinin yapılacak otopsi sonrasında netlik kazanacağı belirtildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@