Poşetin içinde bebek cesedi!

Yapılan araştırmada bebeğin, ihbarda bulunan Cihan Gıdık ile birlikte yaşadığı Fatma Akıllı'ya ait olduğu ortaya çıktı.27 yaşındaki Cihan Gıdık, jandarmayı arayarak evinin bahçesinde poşet içinde bir bebek cesedi bulduğu ihbarında bulundu. Olay yerine gel

Bölgesel 15.12.2008, 08:49
Poşetin içinde bebek cesedi!

Yapılan araştırmada bebeğin, ihbarda bulunan Cihan Gıdık ile birlikte yaşadığı Fatma Akıllı'ya ait olduğu ortaya çıktı.

27 yaşındaki Cihan Gıdık, jandarmayı arayarak evinin bahçesinde poşet içinde bir bebek cesedi bulduğu ihbarında bulundu. Olay yerine gelen jandarma ekipleri, şüphe üzerine ihbarı yapan Cihan Gıdık ile birlikte yaşadığı 30 yaşındaki Fatma A'yı gözaltına aldı. Yapılan sorgulamada Fatma A., bebeği bahçede çalışırken doğurduğunu itiraf etti.

Fatma A'nın 10 yıl evli kaldığı eşinden ayrılarak 3 çocuğu ile 3 yılıdır Cihan Gıdık ile birilikte yaşadığı ve Gıdık'tan 1.5 yaşında bir çocuğu olduğu belirtildi.

Fatma A.'nın, hamile oldugunu Gıdık'tan sakladığı, ölü doğan bebeğini de korktuğu için poşete koyarak bahçeye bıraktığı iddia edildi.

Zanlıların sorgusu sürerken, yeni doğan çocuk cesedi de otopsi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@