banner539

banner526

banner533

banner513

Okutan'ın misafiri ABD'li Renzulli

Renzulli'nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Nuri Okutan, ziyaret çerçevesinde bir takım resmi görüşmelerin yapılacağını kaydederken, Renzulli de Trabzon'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.Trabzon'un Türkiye'nin en önemli k

Bölgesel 03.03.2009, 12:39
Okutan'ın misafiri ABD'li Renzulli

Renzulli'nin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Nuri Okutan, ziyaret çerçevesinde bir takım resmi görüşmelerin yapılacağını kaydederken, Renzulli de Trabzon'da bulunmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

Trabzon'un Türkiye'nin en önemli kentlerinden birisi olduğunu kaydeden Antony Renzulli, “Bu benim Trabzon'a ilk ziyaretim değil. Buraya gelmek için sabırsızlanıyorum. Çünkü Trabzon çok popüler bir yer. Sahilden tutun da Sümela Manastırı'na, yaylalara kadar çok büyük imkanlara sahip. İki yıldır Türkiye'de görev yapıyorum ve buradaki gelişmeler beni çok etkiliyor” dedi.

Konuşmasında Trabzonspor'a da değinen Renzulli, “Trabzonspor'u Süper Ligde zirvede bulunduğu için yakından takip ediyorum ve başarılarından dolayı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Vali Okutan, Renzulli'ye Trabzon'u tanıtan çeşitli kitaplar hediye ederken görüşme daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorumlar (1)
karsiyanlal 12 yıl önce
çok ilginçtir bayadır siz amerikalılar bizi baya baya yakın takip ediyonuz , sizin gelişinizle deniz üstü açılması kararı aynı güne denk geldi ; one minute !!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@