Of'ta dedesine kurşun yağdırdı

Edinilen bilgiye göre, ilçesinin Kıyıcık beldesinde dedesi ile birlikte oturan A.A (17), dedesine ait ruhsatsız silah ile kendisini sürekli dövdüğünü iddia ettiği dedesi Yaşar A.'ya (70) kurşun yağdırdı. Aldığı 5 kurşunla ağır yaralanan dede Yaşar A., Of

Bölgesel 10.01.2009, 13:56
Of'ta dedesine kurşun yağdırdı

Edinilen bilgiye göre, ilçesinin Kıyıcık beldesinde dedesi ile birlikte oturan A.A (17), dedesine ait ruhsatsız silah ile kendisini sürekli dövdüğünü iddia ettiği dedesi Yaşar A.'ya (70) kurşun yağdırdı. Aldığı 5 kurşunla ağır yaralanan dede Yaşar A., Of Devlet Hastanesi'ndeki tedavisinin ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'ne sevk edildi. Yaşar A.'nın çenesinden, kolundan, sırtından ve ayağından yaralandığı öğrenilirken, torunu A.A. olay sonrası gözaltına alındı.

Öte yandan A.A.'nın 12 yaşındayken babası ile annesinin boşandığı ve babası tarafından dedesinin yanına bırakıldığı öğrenildi. A.A.'nın Aydın'ın Kuşadası ilçesinde çalışan ve bir süre önce burada evlenen babasını sık sık telefonla arayarak dedesini dayak attığı için şikayet ettiği ve silahla vuracağını söylediği öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@