banner526

banner533

banner513

Oflu Gazi Bayram mutlu döndü

Ankara Bilkent Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım merkezindeki tedavisinin ardından THY uçağı ile dün gece Trabzon'a gelen Aktütün Gazisi Bayram Yıldırım ve ailesini Of Kaymakamı Tuncay Sonel makam aracını göndererek havaalanından aldırdı. İk

Bölgesel 26.02.2009, 11:34
Oflu Gazi Bayram mutlu döndü

Ankara Bilkent Türk Silahlı Kuvvetleri Rehabilitasyon ve Bakım merkezindeki tedavisinin ardından THY uçağı ile dün gece Trabzon'a gelen Aktütün Gazisi Bayram Yıldırım ve ailesini Of Kaymakamı Tuncay Sonel makam aracını göndererek havaalanından aldırdı.

İki aylık bir tedavinin ardından sağlığına kavuşan ve bacağına protez bacak takılarak normal yürüyebilen Gazi Bayram Yıldırım, Ankara'da hastanede kaldığım süre içersinde kendisine çok iyi ilgi gösterildiğini, Allah Devletimizden razı olsun. Kutsal vatanımızın her karış toprağının şehit kanıyla sulandığını, kendisinin de gerekirse bu vatan uğruna her zaman şehit olmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Gazi Bayram Yıldırım'ın geldiği esnada havaalanında bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de Gazi Bayram Yıldırımla yakından ilgilendi ve ona her zaman yanınızdayız diyerek cep telefonunu verdi ve istediğin zaman arayabilirsin dedi.

Gazi Bayram ve ailesi kendilerine gösterilen bu ilgiden çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Yorumlar (1)
topalhamsi 12 yıl önce
Allah bundan sonrakı yaşantında sana güzellikler ve kolaylıklar nasip etsin.bizler yaşadığımız sürece başımıza nelerın geleceğinden haberimiz olmadığı gibi bu halinle hiç bir zaman kendini haki görmemeye çalış devamlı aşağıya yanı senden daha kötü durumda olan,zor şartlarda yaşam mücadelesi veren insan yaşantılarına bakarak şükreterek yaşamalısın.bundan sonraki yaşam sürecin biraz zor olacak çünkü bu rahatsızlıklara sonradan yakalandığınız için alışmak zordur ama zamanla aşacaksın.diyeceksın nerden biliyorsun bir ortopetik engelli olarak bizler çocukluğumuzdan beri yaşadığımız için büyüyünce bizde hiç bir izi olmuyor alışarak geldiğimi den dolayı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@