Kongre'de CHP krizi

Haber61 – Haber Servisi – AK Parti’nin Hayri Gür Spor Salonunda yapıla kongreyi izlemek üzere CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan ve beraberinde CHPliler geldi.

Bölgesel 20.12.2014, 15:24 11.05.2020, 15:40
Kongre'de CHP krizi

Haber61 – Haber Servisi – AK Parti’nin Hayri Gür Spor Salonunda yapıla kongreyi izlemek üzere CHP Trabzon İl Başkanı Yavuz Karan ve beraberinde CHPliler geldi. Kürsüde konuşan AK Parti genel Başkan yardımcısı Süleyman Soylu, “ CHP Genel Başkanı gelsin görsün nasıl kongre yapılır. Düğün salonlarında değil spor salonlarında yapıyoruz.”dedi. bu ifadelerin üzerine ayağa kalkan CHP heyeti Spor salonunu terk etti.

Haber61 Muhabir,ne açıklama yapan Yavuz Karan, “ Biz geldik izlemeye ama Soylu!nun konuşmasını görüyorsunuz.  Kılıçdaroğlu’nu eleştirecek kişi kendisi değildir. O önce partisini nasıl bırakarak buraya geldiğini anlatsın.”ifadelerine yer verdi. 

Haber : Şükrü ÜçüncüTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
adil türk 7 yıl önce
İktidar muhalefet çekişmelerine sahne olan kongreler.Trabzonsporda bölünmüşlük parçalanmışlık.hala siyaset sayesinde devam ediyor.Siyasi kimlikle bu takımın içinde yer alan herkesi kınıyoruz.Bir ağabey seçip ona saygı duyan birlik ve beraberliğimizi göstermeliyiz.Yoksa bu kafayla asla Başarılı olamayız.Birileri gelir takımı borçlandırır gider.Herkes Trabzonsporun sırtına basarak yükselmeye çalışıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@