banner539

banner526

banner533

banner513

Kız için tartışma çıktı: 2 yaralı

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 22.00 sıralarında Değirmendere mahallesi Şehirlerarası Otobüs Terminali girişinde Cihangir Ö. (19) ile A.Ş. (16) silahla bacaklarından vurularak yaralandı. Yaralılar, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastane

Bölgesel 22.09.2008, 11:11
Kız için tartışma çıktı: 2 yaralı
Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 22.00 sıralarında Değirmendere mahallesi Şehirlerarası Otobüs Terminali girişinde Cihangir Ö. (19) ile A.Ş. (16) silahla bacaklarından vurularak yaralandı.

Yaralılar, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, olay yerinde 4 adet boş kovan ile bir adet deforme olmuş mermi çekirdeği bulundu.

Olayın şüphelisi Ahmet A. (18) ise polis ekipleri tarafından yapılan takip sonucu Sanayi mahallesi Bağkur Sanayi Sitesi içerisinde üzerindeki ruhsatsız tabanca ile yakalandı. Kız meselesi nedeniyle yaşandığı öğrenilen olayla ilgili inceleme sürüyor.
Yorumlar (1)
MURATTALHAKALYONCU 12 yıl önce
yeter artık memleketin içine ettiniz 16-18-19 yaşında çocuklarda silah nedir arkadaş nerde yaşıyoruz teksas açevirdiniz güzelimmemleketi sayın valim bu işin üstesinde gelseniz gelseniz siz gelirsiniz çok rica ediyorum şu gurbette birazbaşımız dik gezelimlütfen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@