banner526

banner533

banner513

İşte TTSO'dan seçim sonuçları

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda seçim sandıkları açılmaya başlandı. FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN1. TARIM, ORMANCILIK VE HAYVANCILIK, KALKINMA KOOPERATİFLERİ, ÇİÇEK, BİTKİ, TOHUM GÜBRE EV HAYVANLARI VE YEMLERİNİN İMALAT VE TİCARETİ İlker Yıldırım Hamit İn

Bölgesel 14.02.2009, 17:42 15.08.2018, 15:13
İşte TTSO'dan seçim sonuçları

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası'nda seçim sandıkları açılmaya başlandı.

1. TARIM, ORMANCILIK VE HAYVANCILIK, KALKINMA KOOPERATİFLERİ, ÇİÇEK, BİTKİ, TOHUM GÜBRE EV HAYVANLARI VE YEMLERİNİN İMALAT VE TİCARETİ

İlker Yıldırım

Hamit İnan

2. MADENCİLİK, TAŞ OCAKÇILIĞI VE METALİK OLMAYAN MİNERAL ÜRÜNLERİN İMALATI

Davut Bülbüloğlu

Erkut Çelebi

Coşkun Yıldız

Kemal İnan ekibi kazandı.

3. PLASTİK VE KAUÇUK ÜRÜNLER , KİMYASAL ÜRÜNLER, KAĞIT ÜRÜNLER, METAL ÜRÜNLER VE DİĞER ÜRÜNLERİN İMALATI VE KİMYASAL MADDELERİN TOPTAN TİCARETİ

Türkay Gümüş

Servet Mete

Muhammet Balta

4. AYAKKABI, DERİ, VE AV MAZLEMELERİ ÜRETİM VE TİCARETİ

İbrahim Nalbant

Ömer Baş

5. KONFEKSİYON İMALATI VE TİCARETİ İLE TERZİLİK HİZMETİ

Tolga Avcı

Davut Bozkurt

Aykut Saka

6. AĞAÇ ÜRÜNLERİ İMALATI VE TİCARETİ

Adil Yazıcı

Mustafa Durmuş

7. EV VE BÜRO MOBİLYALARI İLE DEKORASYON AMAÇLI AYDINLATMA CİHAZLARININ İMALATI VE TİCARETİ

Murat İskender (İskender Mobilya),

Suat Bayraktar (Suat Mobilya),

Mustafa Sarı (Belinda Çarşı),

Yusuf Aynacı (Aysan Kanepe),

Vedat Muhcu (Muhcuoğlu Mobilya)'nın oluşturduğu grup seçimi aldı.

Aydın Gündoğdu; Hasan Bektaş ve Baki Eyüboğlu'nun listesi kazanamadı.

8. SEBZE MEYVE TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ

Mustafa Şılbır

Ayhan Mazlum

9. FINDIK VE ÇAYIN İŞLENMESİ VE TİCARETİ

Sabırlar Sabit Sabır

Oltan Gıda Kenan Oltan

10. GIDA İÇECEK VE TÜTÜN MAMULLERİNİN İMALATI

Cesur Gerigelmez

Emin Uludüz

Cemil Yılmaz

11. GIDA, İÇECEK VE TÜTÜN ÜRÜNLERİ TOPTAN TİCARETİ

Faruk Bala

Hanefi Maitapoğlu

12. GIDA İÇECEK VE TÜTÜN ÜRÜNLERİNİN PERAKENDE TİCARETİ İLE TÜKETİM TEMİN TEVZİİ KOOPERATİFLERİ

İsmail Öztürk

Atilla Güner

13. MOTORLU TAŞITLARIN VE PARÇALARININ TİCARETİ, BAKIM VE ONARIM HİZMETLERİ

Ali Uzunalioğlu

Temel Kofoğlu

Sinan Saraç

14. TEKSTİL ÜRÜNLERİ HALI VE PERDE İMALATI, TİCARETİ

Halil Yaroğlu

Ömer Yeşilyurt

Selami Kongur

15. AKARYAKIT VE LPG İSTASYONLARI, PETROL ÜRÜNLERİ, ISINMA AMAÇLI YAKACAKLARIN İMALAT VE TİCARETİ

Ali Osman Ulusoy

Davut Bülbüloğlu

İsmet Mısır

16. MÜCEVHERAT, SAAT, GÖZLÜK VE HEDİYELİK EŞYA İMALAT VE TİCARETİ

Coşkun Kahraman

Namık Turan

17. DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE DİĞER EV EŞYALARI TİCARETİ

Ekrem Çapkınoğlu

Simge Ev Gereçleri Lim. Şirketi İsmail Genç Celap

18. BİLGİSAYAR, BÜRO MAKİNELERİ, ELEKTRONİK VE iLETİŞİM CİHAZLARININ TİCARETİ VE ONARIMI

Ahmet Sarı

Şeker Ertem

Mustafa Zihni Serdar

19. MEDİKAL ÜRÜNLER VE ORTAPEDİK MALZEMELERİN İMALAT VE TİCARETİ

Günhan Üçüncüoğlu,

Ahmet Dal,

Cevdet Demir

20. SAĞLIK VE SOSYAL HİZMETLER, KİŞİSEL BAKIM MERKEZLERİ, ECZANE, BAKIM VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNİN TİCARETİ İLE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Tayfun Sezeroğlu

Şadan Demir

Ayhan Sürmen

21. İNŞAAT MALZEMELERİ TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ

Mehmet Çelik

Ferhat Çergel

Aydınlar Nalburiye Muharrem Aydın 

22. İKAMET AMAÇLI KONUT İNŞAATI VE KONUT YAPI KOOPERATİFLERİ

Mustafa Albayrak

Cengiz Çarkıcı

Cemal Binler

23. BİNA İNŞAATI VE TAHHÜT İŞLERİ

Ekrem Çapkınıoğlu 

Mustafa Yaylalı 

Cafer Şafak 

24. ENERJİ ÜRETİM VE DAĞITIM, ELEKTRİK VE TELEKOMÜNİKASYON HİZMET PROJELERİNİN İNŞAATI VE ELEKTRİK TESİSAT İŞLERİ

Nata İnşaat (Necmettin Aytekin)

Hetaş (Suat Hacısalihoğlu) kazandı.

25. BİNA DIŞI YAPILARIN TAAHHÜT İŞLERİ VE ÖZEL İNŞAAT FAALİYETLERİ İLE KANALİZASYON, ATIK YÖNETİMİ VE İYİLEŞTİRME FAALİYETLERİ

Şadan Eren

Adnan Sağlam

Şaban Bülbül

26. YOLCU TAŞIMACILIĞI VE BUNUNLA İLGİLİ HİZMET FAALİYETLERİ

Sezer Çakır

Aydın Kamber

HAlimağa Usta

27. YURT İÇİ VE YURT DIŞI NAKLİYE, İLGİLİ HİZMETlLER VE KARGO FALİYETLERİ

Ali Osman Ulusoy

Ekrem Kayıkçıoğlu

SEfer Nuhoğlu

28. OTEL, PANSİYON VE YURT İŞLETMECİLİĞİ

Özcan İlarslan

Ömer Sağıroğlu

29. FİNANSAL HİZMETLER VE HOLDİNGLERİN FAALİYETLERİ

Uğur Akdeniz

Bülent Ataman

Mustafa YIlmaz Kar

30. SİGORTA ACENTELERİ VE SİGORTA EKSPERLİK FAALİYETLERİ

Cafer Hazaroğlu

İbrahim Sertel

Ercan Aydoğan

31. MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Mustafa Yaylalı

Selahattin Bektaş

Suat Hacısalihoğlu

32. MESLEKİ, BİLİMSEL, SANATSAL, KÜLTÜREL VE DESTEK HİZMETLER İLE DİĞER HİZMET FAALİYETLERİ

Veysel Zekai Bak

Mehmet Ali Sezer

Abdullah Esat

33. YİYECEK VE İÇECEK SUNUM HİZMETLERİ

Süleyman Hacısalihoğlu

Ömer Velioğlu

Nihat Aydın

34. EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İLE KIRTASİYE ÜRÜNLERİNİN TİCARETİ

Emanullah Tüfekçi

Hasan Zeki İşcan

İntizam Seyda Durgun

35. BİLGİ, İLETİŞİM VE TANITIM HİZMETLERİ İLE KAYITLI MEDYANIN BASILMASI VE ÇOĞALTILMASI

Temel Korkmaz

Faruk Tandoğan

Yorumlar (2)
muhtarer 12 yıl önce
sana güveniyoruz sayın başkan şadan bey trabzon ticareti ses getirmeye başladı dahada gürleşecek seninle trabzon seninle gurur duyuyor durmak yok koşmaya devam
cemertem 12 yıl önce
başarılar dilerim güzel bir seçim bu arada ayhan mazlum'da kazanmış eniştem...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@