Hani ekmeğe zam yapmamışdınız?

 Trabzon'da ekmek fiyatı değişti. Daha önceden 350 gramı 1 TL'den satılan ekmek 1 Kasım 2012 günü itibariyle gramajı 50 gram artarken fiyatı ise 1.25 TL olarak belirlendi.Trabzon'da bugün itibariyle 400 gram ekmek 1.25 TL satılıyor.

Hani ekmeğe zam yapmamışdınız?

 

Trabzon'da ekmek fiyatı değişti. Daha önceden 350 gramı 1 TL'den satılan ekmek 1 Kasım 2012 günü itibariyle gramajı 50 gram artarken fiyatı ise 1.25 TL olarak belirlendi.
Trabzon'da bugün itibariyle 400 gram ekmek 1.25 TL satılıyor.
YORUM EKLE
YORUMLAR
toprak sengun
toprak sengun - 7 yıl Önce

hukumet zam yaptıkça oyları artıyor..buna argoda güzel bir sözle cevap verilir develi dikenli ama yazılmaz buraya

ismail demir
ismail demir - 7 yıl Önce

ÖNEMLİ DEĞİL İKİ HAFTA SONRADA GRAMINI AŞAĞI CEKERLER UFAK Bİ AYARDA ONA YAPARLAR

misafir.
misafir. - 7 yıl Önce

Trabzonda kiralar çok pahalı, pazar pahalı, dolmuş pahalı, daha yoğurt fiyatlarına bidon başı yaklaşık 1 TL zam gelmiş, şimdi de ekmek, iş desen iş yok, sırada ne var acaba, şu çocukların okulu bitse de buradan çeksek gitsek

cemil demir
cemil demir - 7 yıl Önce

Türkiyede enslasyon %25 mki Trabzonda ekmeğe % 25 zam yapıldı,bu bilerek ve kasitlı olarak iktidara karşı yapılmış bir eylemdir.Trabzon Mvçlerini göreve davet ediyorum ve bu kepazeliğe müdahale etsinler yoksa biz sandıkta nasıl müdahale edileceğini iyi biliriz.

adil türk
adil türk - 7 yıl Önce

Aynı yerinde sayıyor.Türkiyeyi güllük gülistanlık gösterenler.Her gün Türkiyenin bomba gibi patlatyacağı güne doğru ilerliyor.

SIRADAKİ HABER

banner513