Erdöl'den Sürmene atakları!

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Sürmene'deki Sürmene Devlet Hastanesi'nin Kaldırılacağı ve Yerine Yanık Merkezi Kurulacağı Şeklindeki Söylentileri değerlendirdi.AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM S

Bölgesel 03.03.2009, 17:30
Erdöl'den Sürmene atakları!

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Sürmene'deki Sürmene Devlet Hastanesi'nin Kaldırılacağı ve Yerine Yanık Merkezi Kurulacağı Şeklindeki Söylentileri değerlendirdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili ve TBMM Sağlık Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Sürmene Devlet Hastanesi'nin kaldırılacağı ve yerine yanık merkezi kurulacağı şeklindeki söylentilerin asılsız olduğunu söyledi.

BİZ HASTANEYİ DAHA DONANIMLI YAPACAĞIZ

Milletvekili Erdöl, ''Biz hastanemizi büyütmek istiyoruz. Bu şekilde söylentilerin çıkması manidardır. Hastane ek binası hizmete girmiştir. Tam aksine hastaneyi daha donanımlı hale getirmek için kadın doğum, dahiliye ve anestezi uzmanı iller arası atamaya konulmuştur.'' dedi.

Yeniçam Tersanesindeki dolgu alan tamamlanarak 3 bölgeye ayrıldığını ifade eden Erdöl, tersanede yer alan şirketlerin yarın imza teslim töreni ile yerlerine kavuşacağını söyledi.

ADLİYE BİNASI YAPILACAK

İlçeye yeni bir adliye binası yapılması adına ön detay projesi hazırlandığını ifade eden Erdöl, bu konuda da çalışmaların devam ettiğini bildirdi.

DENİZCİLİKTE ÖNEMLİ ADIMLAR ATILACAK

Aynı zamanda Zarha'da bulunan kapalı spor salonunun yeriyle verilerek, cezaevi mevkiinde çok daha modern bir kapalı spor salonu yapma düşünceleri olduğunu vurgulayan Milletvekili Erdöl, "İlçede denizcilik adına önemli yatırımlar yapıldı. Bu nedenle ilçemizde bulunan tersanelerde vasıflı işçi yetiştirilmesi için kurslar başlatılmış ve istihdam artırıcı projeler hayata geçmiştir.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
sürmeneli genç iş adamı 12 yıl önce
hastahaneye doktor gönderecekmiş sekiz senedir saglık komisyon başkanıydın seçime bir ay kalamı aklına geldi hastahane.hastahanede doktor yok ek bina yapyık diyor boş bina neye yarar.adliya sarayı yapacakmış siz olanları kapatmayın yeter.askerlik şubesi kapandı.halkbankası kapandı.cezaevi kapandı o zaman nerdeydiniz.sürmeneli size layık cevabı cevabı 29 martta verecek...
KOSTANDA 12 yıl önce
sürmeneden çıkmış iki vekilimiz var.(bizim vekilimiz oldukları şüpeli)ve sürmeneyi sanki bitirmeye sürmeneliyi madur etmeye hevesli bir görüntü çiziyorlar.sürmene devlet hastanesinde yolunda gitmeyen şeyler var.hastane tıpkı balık gibi baştan kokuyor.3 senedir sabit bi kadın doğumcumuz yok cerrahımız sadece tırnak çekip nasır almaktan fazlasını yapmıyor.kbb cimizin tayini çıkmış. ürolojicimizinde.öyle doktorumuz varki gerçekten hasta olan vatandaşları yatırmaktan uzak duruyor.pazartesi hasta yatırıp cuma günü büyük çoğunluğunu taburcu edip hafta sonunu sorunsuz geçirmenin pilanlarını gerçekleştiriyo.tahliller yetersiz değerler yüksek çıkıyor.hepatit olmayan vatandaşlar hepatitli çıkıyor.kalp kırizi tahlillerinde değerler yüksek çıkıyor ve vatandaşlar ruhsal olarak çökertiliyor.ve tüm bunlardan sayın vekilimizinde eminimki haberi var.fakat o hala hastanede falanca (baştan kokan balık) kişi çok güçlü onla uğraşmayın.diye biliyor.tabiki bunlar yalanlanacaktır belkide siteye bile koymayacaksınız.ama ben kendimi bunları yazmak zorunda hissettim.
adamım 12 yıl önce
sayın vekilimiz mavi boncuk dağıtmaya gelmişsinız anlaşılan amaaa maymun gözünü açtı..sizin bırakıp gittiğiniz yerlerde artık kimse otlamıyor .. herkes neyin ne olduğunu çok iyi biliyor ve görüyor...hani siz iktidar partisiydiniz sürmenenin cehresini değiştirecektiniz ..sahi ne zaman yapacaktınız daha erkenmi yoksa , birazdaha bekleyelimmi mesela bir 10 yıl daha falan ..bu muydu sizin verdiğiniz söz.sizin belediye başkanınız vardı bu dönem sürmenede neden başarılıydınızsa tekrar aday göstermediniz:?? ALLAH için elini vicdanına koy ve söyle sürmeneye ne kazandırdınız ..ben söyliim yaptığınız hiçbirşey yok ama yapmadığınız çokkk şey var burada şu şu sayacak değilim ama bu seçimden sonra yapmadıklarınızı yeni başkanımız yaptığını gördüğünüzde umarım neler yapmamışsınız anlayacaksınız ..sürmeneye gelirken araklıdan geçmişsinızdir araklının nasıl bir ilce olduğunu görmüşsünüzdür ..ben sizin yerinizde olsaydım yüzüm kızarır camdan dışarı bakamazdım araklıdan gecerken... araklıkı 30 sene önce orası köy sürmene aynı bugünkü gibi ilceydi bunuda hatırlatmak isterim..son söz şunu söylemek isterim biz sürmenenin büyük çoğunluğu olarak başkanımızı belirledik bütün akp.li hemşerilerimiz gibi sizde çok iyi tanıyorsunuzdur ..seçim sadece bir formalite olacak.. ALLAH ın izniyle yaşar EMİN le sürmene olması gereken bir ilce olacak bunu sizde göreceksiniz ve sürmeneli olmaktan o zaman gurur duyacaksınız ..Herkese saygı ve sevgilerimle
sürmeneli genç iş adamı 12 yıl önce
senmi sürmeneya hizmet yapacaksın.gölge etme başka bişey istemez.hala nasıl sürmeneliyim diyor anlayamadım
sürmeneli genç iş adamı 12 yıl önce
senin yaşındaki adamlar ya evde oturuyor yada öldü ayakta duramıyor sürmeneye hizmet edecek.sürmeneye 10 senede ettikleri yetmedi akp nin hepten bitirecekler sürmeneyi.uyan sürmeneli ofa yada araklıya baglıyacaklar seni mahalle olarak.genç dinamik dürüst başkan yaşar emin geliyor bu fırsatı kaçırmayalım
sürmeneli genç iş adamı 12 yıl önce
belediyenin itfaiyesi yok.cenaze yıkama aracı yok.hastahanede doktor yok.hayvanları kesecegi mezbehane yok.askerlik şubesi yok.halk bankası yok. ceza evi kapatılmış.kalkmış adliye sarayı yapacagım falan filan diyor.senin yapacagın hiç birşeyi istemiyoruz.sürmeneye karışmaa elini çek sürmeneden yeter yaaaaaaaaaaa
tgladio 12 yıl önce
Yorumlarınızı okurken dehşete kapıldım.Maalesef kendini işadamı ve sözümonlara sağduyulu vatandaş olarak lanse edilen birilerinin paralı askerleri ki tekrar maalesef türkçe yazmayı bile bilmedikleri apaçık belli olan bu vatandaşlar Türkiye Büyük Millet Meclisi Sağlık Komisyonu Başkanını tıp konusunda eleştirmekten çekinmiyor.

Bu arkadaşların Sürmene'de yaşamadıklarıda çok çok acık.Bunuda belirtmek istemezdim ancak bu kadar büyük bir cehaletin en iyisini ben bilirim uslubunda yersiz iftiralarla karalama kampanyası yürütülmesi manadardır.

Trabzonumuza en büyük hizmetleri yapan bu insana yapılan hem ayıptır hem günahtır.

Kendini iş adamı addeden arkadaşımız acaba kaç işçi çalıştırmaktadır?Acaba ekonomiye ne kadar katkıda bulunmuştur ki bunu bir fors olarak lanse etmektedir?

Cehaletini bu kadar açık sergileyen arkadaşlarımız kimlerin paralı askerliğini yapmaktadır?

Herkesi etrafına bakmaya ve objektif olmaya davet ediyor saygılar sunuyorum.
sürmeneli genç iş adamı 12 yıl önce
sürmenede yapılanları anlamamak için deli olmak lazım.herkes neleri kaybettigimizi iyi biliyor.türkçe konuşmaya gelince tabi sizin gibi güzel sözlerle milleti uyutamıyoruzya siteminiz onadır.asıl sürmenede yaşamayanlar sürmene hakkında konuşunca böyle oluyor.oyu sürmenede olmayan sürmeneye bayramdan bayrama cenazeden cenazeye gelen insanlar milletvekili, belediye ve il encümeni adayı olursa durumda bu olur.kişi nasılsa başkasınıda öyle görürmüş.biz ne kimsenin askeri nede satılmışıyız bizim öyle ince hesaplara aklımız kesmez.toz pembe sürmene balonunuz sönmek üzere panik bundan olsa gerek....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@