Erdem ŞEN Arsin’de İddialı

28 Mart 2004 tarihinde yapılan Mahalli Seçimlerde Arsin Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Erdem Şen yeni  dönemde  önemli  projeleri olduğunu söyledi. Şen “Arsin'e Üniversite müjdesini verdik.  KTÜ'ye  bağlı  Arsin Meslek Yüksek Okulu 2000-3000 civarında

Bölgesel 06.01.2009, 15:44
Erdem ŞEN Arsin’de İddialı

28 Mart 2004 tarihinde yapılan Mahalli Seçimlerde Arsin Belediye Başkanlığına seçilen Dr. Erdem Şen yeni  dönemde  önemli  projeleri olduğunu söyledi.

Şen “Arsin'e Üniversite müjdesini verdik.  KTÜ'ye  bağlı  Arsin Meslek Yüksek Okulu 2000-3000 civarında gencimize yüksek öğretim imkanı sağlayacak.  Sadece bu bile Arsin için bir milat sayılabilir. Ayrıca  Arsin Anadolu Lisesi için 16 derslik yapılmasını bu yıl programlarında olduğunu da ilave eden Dr. Erdem Şen;   Arsin bir eğitim merkezi  olacak, bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın “ dedi.

2011 olimpiyatları için de;  spor komplekslerinin yapılacağını kaydeden Şen;“ Kapalı Spor Salonuna 400 kişilik ilave tribün yapılacağını, Olimpiyatlarla Arsin'in Dünya'ya açılan bir merkez olması için hazırlıkların son aşamaya geldiğini” söyledi.

Arsin'in 30-40 yıllık hayali olan Su Projesi için de kolları sıvadıklarını söyleyen Dr. Erdem Şen, sahil dolgu alanlarının peyzajı  ile Arsin Sahilini Karadeniz'de bir numara yapmaya kararlı olduklarının altını çizdi.

Yorumlar (6)
kemal kasar 12 yıl önce
Sayın Başkan; Arsin'e kattıklarınızı biliyoruz. Arsin'e üniversite fikriniz hepimizi heyecanlandırıyor. Allah yolunuz açık olsun. Yüzünüz gülümsemesi hiç eksik olmasın.. saygılarımla
ahmet bekar 12 yıl önce
İstanbuldan yeğenimim askere uğurlamak için Arsin'e geldiğimde tanıdım Başkanı.. Onun Partisinden değilim. Ama Arsin'de gençlerin bir abisi olarak gördüm kendisini. Öyle kaynaşmışlardıki; hele Sayın Başkanın asker gençlerle bir hoptek oynayışı varki şu an bile gözümün önünde.. Sadece gençlerle o günkü kaynaşması ve desteği bile sayın Başkana yeter... Kendisine başarılar diliyorum.. İstanbuldayım ama aile büyüklerim hep arsinde ve anamdan sordum Başkana destekler...
retina 12 yıl önce
dr.ERDEM ŞEN kendisi zamanında bugün cerrah olan kardeşimin zamanında yöneticiliğini yapmış gerçekten makam mevki bir yana kendisini yöneticisi olduğu topluluktan ayrı görmeyen sizden biri aynı zamanda ulusal basınımızda birçok yorumu olan ve kendisine ait internet sitesi olan bendeniz SİNAN YURDADOĞANIN bu yorumlarına güvenebilirsiniz herzaman güçlü karakterlerin (john mccain ve hillary clinton) gibi desteklemişimdir işte dr erdem şen beyefendide onlardan biri o ki zamanında benim gibi kendisine hiçbir menfaati olmayan issiz bir genci öğle yemeğinde olmasına rağmen cep telefonunu kapatmadan dinlemiş adam gibi adam insanlardan.
retina 12 yıl önce
Gerçekten yorumumun başlığındanda anlaşılacağı şu an cerrah olan kardeşiminde yöneticiliğini yapmış olan erdem abimiz makam mevki gözetmeden halkın sorunlarına eğilebilen adam gibi adamdır. İssiz olduğum dönemde beni kardeşim kadar tanımadığı halde onu öğle yemeğinde olmasında rağmen cep telefonunu kapatmamayarak issiz olan bendenize destek olmayı bilebilecek kadar kişilik sahibi bir abimizdir.
ARSİNLee 12 yıl önce
allah aşkına bu adam ne yapmış arsin için 5 yılda..koskoca arsının gırıs tabelası yok neyı konusuyorsunuz siz.gıtsın doktorlugunu yapsın bıraksın guzel arsınımızı bıze!!!!
kcolak 12 yıl önce
Dürüst,kaabiliyetli bir arkadaşımız.Sayın Başkanım başarılarının devamını diliyorum.Arsin'e ne yapmıştır diyen vatandaşa sesleniyorum.Daha ne yapsın.13 bin nüfuslu bir ilçeye bir meslek yüksek okulu düşünmek bile vizyonunun ne denli geniş olduğunu gösteriyor.Başkanım zaten hep öyleydi.Çalışkan,organizatör,laf değil iş üretmeyi şiar edinmiş bir arkadaşımızdı.Tekrar aday gösterilişine çok sevindim.Muvaffakiyetler dilerim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@