Dağcılara tören düzenlenecek

Trabzon Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, meydana gelen çığ faciası sonucu hayatını kaybedenler için yarın tören düzenleneceği belirtildi. Açıklamada, törene Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Spordan S

Bölgesel 25.01.2009, 21:53
Dağcılara tören düzenlenecek

Trabzon Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, meydana gelen çığ faciası sonucu hayatını kaybedenler için yarın tören düzenleneceği belirtildi.

Açıklamada, törene Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Dağcılık Federasyonu Başkanı Alaattin Karaca'nın da katılacağı ifade edildi.

Cenazeler, törenden sonra İskenderpaşa Camisi'nde öğle vaktinde kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

Yorumlar (2)
gurbetçi 12 yıl önce
çok üzgünüm vefat eden genç yüreklere allahtan rahmet ailelerine başsağlığı diliyoruz.umarım sebebi yine bir ihmalden kaynaklanmamıştır.
isungur 12 yıl önce
Çok üzüldüm.Allah böyle kazaları bir daha bize göstermesin.Rahmetli Dr.Davut Akdeniz'i iyi tanıyordum.Ona ve diğer bütün vefat edenlere Allahtan rahmet,yakınlarına(bu arada arkadaşım Şefik Türkmen'e de) başsağlığı diliyorum.Prof.Dr.İsmail İlhan Sungur(E.Trabzon Milletvekili)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@